Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki ilyet? A...

Tapasztalt valaki ilyet? A Barátnőm jelenleg 37 hetes várandós! Mai napon talált egy csomót a mellében! Nektek is volt ill van ilyen? Én már nem emlékszem rá, Kislányom 7 hónapos!

Figyelt kérdés
Régen volt egy daganat is ugyanebben a mellében! Én próbáltam nyugtatni, hogy csak a tejmirigyek! De valóban ez a véleményem, csak nem tudom, nekem volt-e?!
2009. aug. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem tapasztaltam. De teljesen mindegy, hogy ki mit tapasztal, azonnal menjen orvoshoz. Akinek melldaganata van, rosszindulatú és műtötték, az gyógyszert kap, hogy x évig ne menstruáljon, és teherbe sem eshet, mert a megemekedett hormnszint nagyon rájátszik a kiújulásra. Hétfőn első út az orvoshoz.
2009. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, sőt a mai napig is megvan, de a dokik megnézték, és nem mondtak semmit. Már 4 és 3 évesek a gyerekeim, azt mondták ha fáj vagy ha nől, akkor menjek vissza.
2009. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt már daganat a mellében valószínű önvizsgálatot tart minden hónapban. Ha ez feltűnt neki nem hiszem ,hogy tejmirigy. El kell menni a dokihoz. Nekem is van egy csomó a mellemben, kivizsgáltattam terhességem alatt, de semmi extra(mirigyduzzanat). Önvizsgálatot kell tartanom havonta, ennyi. Forduljon dokihoz, az a biztos. Minél hamarabb, annál jobb. Hamarabb megnyugszik. Biztos nincs baj! Sok szerencsét.
2009. aug. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátnőddel mi lett azota,kiderült,hogy csomo,daganat,vagy tej volt?
2021. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!