Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál híres zenésszel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál híres zenésszel? (olvassátok végig légyszi! )

Figyelt kérdés

Leírnám konkrétan, hogy mi a helyzet velem, nem írom le az érintett nevét, de szerintem a többség tudná kiről van szó. Nyilván az egész koncerten kezdődött, nagyon szerettem a zenéjüket, elől álltam aztán nagyjából végig kacsintgatott rám (hát ezt persze nem vettem semmiféle jelnek, mert hát melyik zenész nem csinálja ezt). Aztán amikor vége lett, egyik barátnőm mindenképp akart vele találkozni, úgyhogy odamentem vele, megvártuk amíg kijönnek a rajongók közé. Mindenkinek adott autogrammot stb aztán odajött hozzám, megdicsért hogy milyen csinos vagyok, meg hogy ez már koncert alatt is feltűnt neki (de ezt mindenki előtt még), majd mondta hogy ha van kedvem igyunk meg együtt egy pohár bort. Gondoltam miért ne, úgyhogy igent mondtam. Nagyon jót beszélgettünk, pozitívan csalódtam benne (nem mintha amúgy rosszat feltételeztem volna, csak úgy mégis ). Eléggé elvont meg komoly témákról dumálgattunk egyébként, érdekes volt. Aztán gondoltam lassan mennem kéne, megkérdezte, hogy megölelhet e, adhat e egy puszit, magához szorított, mélyen egymás szemébe néztünk, meg akart csókolni de azt nem hagytam, szóval végülis csak egy szájra puszi lett belőle, aztán a búcsú után elkérte a számomat, és mondta hogy ha lehet akkor felhívna majd később. Megadtam neki a számom, nem gondoltam volna, hogy valóban felhív majd, de már aznap este írt egy smst, hogy milyen jól érezte magát velem, és másnap fel is hívott. Aztán egy hét múlva megint elmentem a koncertjükre, a forgatókönyv nagyjából ugyanez volt, csak már csókkal. azóta többször is volt ilyen alkalom, de mindig szeretne egyéb randikat is velem, különböző helyeken és nem tudom, hogy hárítsam e a dolgot vagy hagyjam magam. Szerintetek? Nem igazán szeretnék buta liba lenni és belemenni egyéjszakás kalandba vele, de nyilván nem is az esküvőt tervezgetem, csak mégis komolyan gondolhatja,hogy kapcsolatot akar velem? Az a baj hogy belezúgtam elég erősen és ha rámnéz azokkal az átható szemeivel megszűnik a józaneszem. Légyszi segítsetek!

22 éves lány vagyok egyébként.


2011. júl. 19. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy ismert magyar rock együttes, annak az egyik tagját mindenki egy jófej rendes hűséges srácnak ismeri. Egyszer egy helyen kocsmázgattunk, rám kattant, egész éjjel csókolóztunk, csak miattam nem lett folytatása, nem vagyok olyan aki első este lakásra vihető. A lényeg hogy én csak másnap tudtam meg egy ismerőstől hogy a srácnak évek óta van barátnője. És nem értem, a lányról láttam képeket, hihetetlenül gyönyörű és okosnak is tűnt úgy az írásai alapján. Ha egy ilyet megcsalnak, akkor nem tudom, kit nem? Szerintem a híres emberek hamar elcsábulnak bármennyire is hűségesek vagy szeretik a párjukat... akkor is nagy a kísértés és szerintem nem képesek ellenállni sokszor. Én nem járnék zenésszel mert ezt nem tudnám elviselni.

26L

2011. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én már kíváncsi vagyok ki az... :D am nekem is dobos a barátom de ő még csak kezdő de még bármi lehet belőle... :)))
2011. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! Átgondoltam amiket írtatok, és mivel már a kérdés feltevése óta is keresett párszor úgy döntöttem, hogy találkozzunk, aztán majd kiderül :) Így majd talán jobban megismerem, és ha csak félreismertem volna, az is kiderül :) Bár remélem nem!
2011. júl. 22. 14:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert. :)
2011. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na végül hogy alakult?? :D
2011. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mi volt?
2011. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!