Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál híres zenésszel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál híres zenésszel? (olvassátok végig légyszi! )

Figyelt kérdés

Leírnám konkrétan, hogy mi a helyzet velem, nem írom le az érintett nevét, de szerintem a többség tudná kiről van szó. Nyilván az egész koncerten kezdődött, nagyon szerettem a zenéjüket, elől álltam aztán nagyjából végig kacsintgatott rám (hát ezt persze nem vettem semmiféle jelnek, mert hát melyik zenész nem csinálja ezt). Aztán amikor vége lett, egyik barátnőm mindenképp akart vele találkozni, úgyhogy odamentem vele, megvártuk amíg kijönnek a rajongók közé. Mindenkinek adott autogrammot stb aztán odajött hozzám, megdicsért hogy milyen csinos vagyok, meg hogy ez már koncert alatt is feltűnt neki (de ezt mindenki előtt még), majd mondta hogy ha van kedvem igyunk meg együtt egy pohár bort. Gondoltam miért ne, úgyhogy igent mondtam. Nagyon jót beszélgettünk, pozitívan csalódtam benne (nem mintha amúgy rosszat feltételeztem volna, csak úgy mégis ). Eléggé elvont meg komoly témákról dumálgattunk egyébként, érdekes volt. Aztán gondoltam lassan mennem kéne, megkérdezte, hogy megölelhet e, adhat e egy puszit, magához szorított, mélyen egymás szemébe néztünk, meg akart csókolni de azt nem hagytam, szóval végülis csak egy szájra puszi lett belőle, aztán a búcsú után elkérte a számomat, és mondta hogy ha lehet akkor felhívna majd később. Megadtam neki a számom, nem gondoltam volna, hogy valóban felhív majd, de már aznap este írt egy smst, hogy milyen jól érezte magát velem, és másnap fel is hívott. Aztán egy hét múlva megint elmentem a koncertjükre, a forgatókönyv nagyjából ugyanez volt, csak már csókkal. azóta többször is volt ilyen alkalom, de mindig szeretne egyéb randikat is velem, különböző helyeken és nem tudom, hogy hárítsam e a dolgot vagy hagyjam magam. Szerintetek? Nem igazán szeretnék buta liba lenni és belemenni egyéjszakás kalandba vele, de nyilván nem is az esküvőt tervezgetem, csak mégis komolyan gondolhatja,hogy kapcsolatot akar velem? Az a baj hogy belezúgtam elég erősen és ha rámnéz azokkal az átható szemeivel megszűnik a józaneszem. Légyszi segítsetek!

22 éves lány vagyok egyébként.


2011. júl. 19. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben adnék neki egy esélyt. Ha meg csak arra kellesz neki (bár nem hiszem, mert arra bárkit megkaphat), akkor időben lekoppintod. :)
2011. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az embert nézed benne? Már az gáz, hogy felmerül benned ez, hogy csak azért, mert ismert (mert a híres valljuk be túlzás), majd csak meg akar dugni és nem is akar semmi komolyat. Persze az is lehet, de mit veszíthetsz vele? Majd legfeljebb visszautasítod. De ez se attól függ, hogy ismert-e vagy nem, hanem hogy amúgy milyen ember...

Ebből meg aztán nem derül ki, hogy ki lehet az, bármelyik lehetne. Ismerek egy pár ilyen ismertebb embert és hát van amelyik a magánéletben teljesen szerény, normális, és van amelyik mindenképp gáz, ha szerepel akkor is, ha épp nem, akkor is... De bármilyen legyen is, csak ezért ne adni neki esélyt pffff....

2011. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

persze, lehet, hogy nagyon rendes, meg eddig így is látom, csak attól még érdekelnek a vélemények :)

és reméltem, hogyha esetleg valaki tapasztaltabb ilyen téren, és úgy érzi, hogy ez egyértelműen olyan kategória hogy csak koncerten szedjünk fel valakit, akkor azt jobb, ha tudom.

De végülis igazatok van, nem veszthetek semmit, csak fura ez a helyzet nekem. És nem is azért mert azt érzem, hogy úristen ki ő, csak úgy mégis.

2011. júl. 19. 17:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már zenészekkel, engem is valahogy mindig kiszemelnek, és hát mind így kezdődik mint esetedben, de meg nem tudom mondani hogy bármelyik is komolyan gondolta-e, nekem egyik sem tartott 3 hétnél tovább. A lényeg hogy megpróbálni meg lehet, csak ne dőlj be rögtön a szép szavaknak, meg ajándékoknak stb. Ne azt lássa hogy bármikor megdughat mert ő ismert ember. Próbálj meg olyan elérhetetlen lenni akiért harcolnia kell, ha megteszi akkor komolyan gondolja. Ha inkább feladja és mást keres akkor nem számít neki igazán.

Ja meg ha ugye féltékeny típus vagy akkor semmiképp nem ajánlom.

2011. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ismerek elég sok zenészt (persze nem ezekre a viva által felkapott és futtatott, mindenki által ismert kis gyökerekre gondolok, hanem az "alternatívabb" világból valókra) és rengetegüknek van komoly kapcsolata, van akinek babája is és egyáltalán nem élnek kicsapongó élete. A barátom is dobos, az egyik legtürelmesebb, legédesebb ember a világon, már 2 éve együtt vagyunk és elég komolyan tervezünk egymással.

Szóval vágjatok bele, attól hogy zenél és ismert még ő is ugyanolyan srác, mint a többi, csak éppen többen ismerik.

Ennyi.

L/24

2011. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáld meg! Ha csak egy éjszakára kellene valaki, akkor nem téged hívna mindig, hanem valaki sokkal könnyebben kapható lányt. Szóval ha azt mondod még bele is zúgtál, akkor ne zárd el magad a boldogságtól! :)
2011. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

És fehér lovon jött randira és három szál vörös rózsát hozott neked...

Aztán belelógott a kezed a bilibe és felébredtél.

Nincs idejük a zenészeknek romantikázni, kislány.

Ha te vagy a soros, leszophatod a színpad mögött.

34/F

2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van esélyed. Hogyha csak ki akart volna használni, nem foglalkozott volna már veled, miután látta, hogy nem vagy könnyű eset, aki el lenne szállva, hogy egy ismert embernek tetszik. Ahogy már írta valaki, ő is egy ember, az, hogy zenész mellékes.
2011. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és miért írogatna máskülönben smseket olyan, aki könnyen megkaphat bárkit? Mert gondolom jól néz ki az illető:D
2011. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki egy esélyt,az végülis mindenkinek jár,de légy vele óvatos.
2011. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!