Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a helyzetet. Mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a helyzetet. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli fiú barátom, akivel mindent megosztok, és ez kölcsönös. A közelmúltban egy volt középiskolai osztálytársammal - szintén fiú - beszélgettem, és megegyeztünk abban, hogy találkozunk. Elmondtam ennek a fiú barátomnak, aki azóta gyakran szóba hozza, és azt kérdezgeti, hogy: na és hogy van "apuci"? . Nem tudom. Ez baráti hecc, félti a pozícióját vagy olyan értelemben lát riválist benne?Korábban már megegyeztünk arról, hogy nem lesz köztünk semmi, ő mondta, hogy nem illünk össze, sokat veszekednénk, de mégse tudunk elszakadni egymástól... Úgy érzem mindkettőnknek szüksége van a másikra.

És most fura az egész, mert ő is el kezdte mondogatni, hogy majd így meg úgy becsajozik...


22/L


2011. júl. 18. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már ugyanilyen szitu! :S Nyilván a "nagyon közeli fiú barátod" féltékeny! Akár akar tőled valami többet, akár nem, ha neked lesz pasid, akkor már nem ő lesz a legfontosabb számodra, nem lesz rá annyi időd, stb... Nem tudsz mit tenni! Nyelni kell! Az én legjobb barátom is ezt játszotta, ha megtudta, hogy ennél, vagy annál a fickónál aludtam (még akkor is, ha tényleg csupán alvásról volt szó). Nyávogott, meg mindegyiket nyominak titulálta, vagy elmondott róluk egy ciki történetet, vagy azt, hogy megcsalták a barátnőjüket, blablabla...

Tojd le, majd kiheveri! :)

25/L

2011. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Bár most még alapja sincs ennek az "apucizásnak", hiszen én semmit nem akarok a volt oszt.társamtól. :)

2011. júl. 18. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én abban sem vagyok biztos, hogy csak barátként érez irántad. Attól, hogy úgy érzi, nem illetek össze, vagy fél, még lehetnek érzései irántad, és ez a pozíciójának elvesztésének lehetőségétől csak erősödik, tudatosul benne
2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiú többet érez irántad, de tudja ha kapcsolatba lennétek akkor annak előbb-utóbb vége is lenne, ezért inkább ebbe nem is megy bele mert fél elveszíteni Téged. Így, hogy most feltűnt egy másik fiú félti a pozícióját nálad. Lehet, hogy meg kéne újra beszéljétek, hogy igazából ki mit érez a másik iránt.
2011. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!