Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem most a helyzetet mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem most a helyzetet mi van?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja járok a barátnőmmel vasárnap randiztunk utoljára láttam rajta hogy élvezte meg minden erre a hétre is megbeszéltünk egy találkozást de hétfő óta le se szar :S nem jön fel msn-re gondoltam mert kemény a suli azért de most hétvégén sem jön fel pedig több gépük is van :S a buszon látom őt de nagy a tömeg ezért nem tudok közelebb jutni hozzá :( nem értem a nőket tudom sms-t vagy ilyesmit kellene küldenem de én azt még mindig cikinek érzem :( hogy "szia, hiányzol feljönnél msn-re" ha én lennék a lány akkor röhögnék... Mással történt már ilyen vagy én kapkodom túl?
2010. okt. 16. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hidd el kur.vára jól tud esni egy ilyen sms....
2010. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatból mondod? :)
2010. okt. 16. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, szerintem írj neki egy smst, hogy menjen fel msnre,vagy hívd fel és érdeklődd meg tőle, hogy ő hogy gondolja a kapcsolatot.

22 L

2010. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is annak találom csak én mindig pesszimistán állok a dolgokhoz és ha már nem is szeret vagy ilyesmi akkor tényleg cikinek érezném de mindjárt összegyűjtöm a bátorságom és küldök neki egy sms-t :)
2010. okt. 16. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hónap után tényleg ekkora lelki törést okoz egy sms küldés?Jaj...Hívd el valahova inkább és majd akkor kiderül, hogy mi van,de azért jobb helyeken szól, hogy bocs ezen a héten nem érek rá, szóval szerintem valami biztos történt.
2010. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont arra vár, hogy te keresd! ;) Néha minden nő el tudja ezt játszani, ha egy kis figyelemre vágyik, teszteli, hogy hiányzol-e neki. :)
2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
remélem azért nem szívat ennyire hogy eljátssza mert nekem már ez is komoly lelki törést okoz :D De amúgy nem értem valahogy a telefon dolog nem az én ügyem sose merek felhívni lányt telón vagy küldeni neki sms-t ilyen helyzetben élőben ha látnám azonnal beszélnék vele meg msn-en is de valahogy gyenge vagyok a telefonokhoz :)
2010. okt. 16. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:

első vagyok....

tapasztalat. úgy is hogy kaptam, meg úgy is hogy vártam és nem ...

hát az első sokkal jobb eset :D

2010. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem elküldtem az sms-t meglátjuk mi lesz :)
2010. okt. 16. 21:05
 10/10 A kérdező kommentje:
hát még nem írt vissza na mindegy :(
2010. okt. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!