Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon oda vagyok, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon oda vagyok, mert nem tudom hogy adjam egy lany tudtara hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az illetovel sokat chatelek de nem csak neten beszelgetunk sokat,hanem a valosagban is sokat szoktunk beszelgetni nevetni neha meg hulyulni is...nem merem neki megmondani h tetszik...es en meg nem tudom hogy tetszem-e neki egyaltalan :((((( hogy tudhatnam meg hogy tetszek neki?igaz utolso talalkozasunkkor egy cseppet sikerult osszemelegedni,de azt sem nevezhetjuk osszemelegedesnek csak egyutt tancoltunk,meg a hangos zene miatt eleg kozel voltunk egymashoz de csak beszelgettunk -.- :(...de nem is smarolhattunk volna mert eleg nagy fenyen voltunk es korulottunk fulll ismerosok voltak...de o nem olyan lany mint a tobbiek szoval sztem nm eleg neki bevallani hogy szeretem meg nem eleg lesmarolni (1 nm is hagyna magat szerintem :(),hogy jarjunk...szval nem eleg lesmarolni vagy szerelmet vallani mint masoknal es akkor mar egybol jarunk...o mas :))))) help segitsetek....pls csak komoly valaszokat kuldjetek :) kosz
2011. júl. 17. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

mivan????

légy férfi bakker, állj a sarkadra, és mondd meg neki, kicsit finoman. tudod bátraké a szerencse, aki mer, az nyer.

2011. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

v becsülettel hal :D


19F

2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
baratom igazad van nagyon,nagyon...csak hogy ez nala nem segit :((((((((( sajnos...volt mar baratnom,de azzal minden sokkal konnyebb volt :D de azt nem is szerettem ennyire,annak legalabb meglehetett mondani de ennek a lanynak nem
2011. júl. 17. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:

ezt így ebben a formában nem ismerem.

lány vagyok na : D

2011. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem hívd el valahova beszélgetni, ahol nem zavarnak, légy férfi, és mondd el neki hogy mit érzel. Nem veszíthetsz semmit, sőt, remélem, hogy összejön. ;)
2011. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne is támadd le!!! Adj felé olyan jeleket, amikből leszűrheti, h tetszik neked... Véletlen érintsd meg a karját, tánc közben húzódj hozzá közel (de ne tolakodóan!!!) És majd egy idő után, amikor már esetleg téll sejt vmit, akk mond el neki, h "Nagyon tetszel már ... idő óta!)
2011. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát rem :D no majd kov bulin hazakiserem :D rem nem lesz felig komas allapotban :D ex pasia azt mondta hogy kisgyerekes lany igaz meg csak 1x smarolt azt mondta de akk se vele :D nem tudom mit varhatok ettol a kapcsolattol ha egyaltalan osszejon
2011. júl. 17. 16:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Hallod lehethogy vmit sejt mar mert velem irogat mindig...meg suliba fiuk kozul velem beszelt a legtobbet meg a buliban is velem volt a legtobbet...de mondjuk ez szerintem az eddigi legnagyobb jel hogy valami keveset erez irantam...2 bulin is azt mondta hogy ne igyak mert nem akarja hogy be legyek rugva...igaz ez lehet csak barati tanacs is :( de jobb mint a semmi
2011. júl. 17. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
és mégis hány évesek vagytok? 12? 13? 14? 15? 16? több nem.
2011. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
o 15 en 16 :(((( o bazz luzer lettem 16 evesen nem tudok lepni de 15 evesen meg tudtam luzer lettem :D de igaz meg nem voltam ennyire szerelmes
2011. júl. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!