Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam tudtára hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
3hónappal ezelőtt együtt voltam egy fiúval és vele történt meg először az első szexuális kapcsolatom.Azóta is úgy érzem hogy valamilyen szinten kötődök hozzá és azt hiszem szeretem még,de ő csak annyit mond hogy szerinte már nem lenne ugyanaz ha újrakezdenénk és az egyik barátnőm is összejött vele és most ő is hasonló helyzetbe van és egyiket sem akarom megbántani de egyszerűen nem tudom hogyan lehetnénk újra együtt,mert én még szeretem.:/Kérlek tanácsokat adjatok!!Köszönöm előre is:)
2011. ápr. 4. 10:38
 1/4 anonim válasza:

Szia. Nem akarlak megbántani. Tudom milyen érzés ez....

de ha egy pasi azt mondja hogy az nem lesz ugyan olyan már, akkor nem is érdemes tenned semmit... mert ha össze is jöttök megint, nem is fog tenni semmit annak érdekében hogy jobb legyen... /tapasztalat/

magadnak ártasz csak.

ha meg még a barátnőddel is együtt volt... akk pláne felesleges az egész.

ő egy ilyen srác. hamar tovább lép.

ha valaki szeret vkit... akkor nem csinál ilyet.

ha meg nem szeret... akkor kár elvesztegetned az időt....

én ugy vagyok vele... 20 évesen... hogy a mostani barátommal akarom leélni az életem.

de Te... hiába is érzel/éreznél ilyet, lehet hogy menne egy honapig, vagy egy évig.... de mi az? lehet hogy pont akkor találnád meg a "világ legjobb pasiját" aki öszintén szeret... és nem jönne össze a barátnőddel.

remélem nem bántottalak meg. irtam ami eszembe jutott

2011. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem bántottál meg.örülök hogy írtál.Csak tudod nehéz túljutni rajta és ő azt állítja hogy nem feküdt le mással és hogy hiányzok neki de nem akar újra ezért összejönni velem és elég rosszul esik én már 3-4 hónapja próbálok túljutni rajta megpróbáltam h más pasival jöjjek össze de végül annak is vége lett ez a fiú miatt..de köszönöm!! azt hiszem muszáj lesz ezt megtartanom magamnak és nem tudom még mit teszek de nekem az a fontos már h ő boldog legyen akár velem akár nélkülem:/köszi:)
2011. ápr. 4. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj...nagyon rossz az ien kötődés, akivel először voltál. én is igy vagyok, de próbálom túl tenni magam, mert egy nőfalóval voltam... sajna... nem tudtam felmérni a súlyosságát... szerintem próbáld elfelejteni, tudom hogy nagyon nehéz, de sikerülni fog, hanem csak rosszabb lesz, ha ő nem szeret, te meg közeledsz hozzá.. :( annyi pasi van még, tudom hogy nagyon nehéz, de muszáj... :( járjál szórakozni, lehetőleg ne oda ahova ő... s tudom ha elmész akk legszivesebben felhivnád h csak egyet beszéljetek, ez igy nagyon rossz, de tul kell tenni magad rajta... sok sikert! :)
2011. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom:)köszi én am nem egy nőfalóval voltam együtt,neki is én voltam az első és tudod ő is azt modnja hogy kötödik hozzám meg hiányzok neki és hogy azóta nem jön össze neki semmilyen kapcsolat de nem tudja vmiért nem kezdené ujra...:/próbálkozom köszi!:)
2011. ápr. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!