Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a tudtára adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy én mennyire szeretem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tegnap beszélgettünk, és szóba jött, hogy félek azt mondani, hogy örökre, mert én még nem szerettem ennyire soha senkit (tehát nincs tapasztalatom, hogy hogyan is mükszik, mennyire műlandó v iesmi...), és sokaktól halottam, hogy a "nagy szerelem" több év után elmúlt. Én ezt nem akarom! Nagyon szeretem, viszont amióta erről beszéltünk, mintha nem hinné el, hogy szeretem. (18 vok és 1 éve vagyok belé szerelmes.)

Én mindennél jobban szeretem, és szeretnék örökre vele maradni! De ezt már hiába mondom... nem hiszi el...

Van valami ötletetek, hogyan tudassam vele, szeretem?


2010. szept. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
5 év múlv az esküvőn mondd azt neki széles mosoly keretében, hogy: na ugye!?
2010. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Köszi!
2010. szept. 29. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd számon a megismerkedésetek dátumát. A hónapfordulók alkalmával meglepheted valami aprósággal. Elég egy szál virág, vagy egy pici bonbon, tényleg valami apróság. Csak annyi, hogy észben tartod...Használjátok ki, ha szép idő van, és vidd el sétálni. Séta után meg...áh, a fantáziádra bízom. :P Lehetőleg ne felejtsd el a születésnapját, a névnapját, vedd észre, ha fodrásznál járt, vagy ha új ruhája van...De tudod ezek mind olyan dolgok, amik jó esetben maguktól jönnek, nem kell rájuk koncentrálni. Felszínesnek tűnő dolgok, amiket leírtam. És ha csak "kötelességből" csinálod, meg azért, hogy "nehogy megsértődjön", akkor tényleg felszínes. De ha Te örömmel adsz neki valamit, az egy szép emlék marad. Ha tényleg tudod, hogy hogy néz ki a barátnőd, akkor észre fogod venni, hogy valami változott. Azt nem várjuk el (én legalábbis nem várnám el), hogy konkrétan meg tudd mondani, hogy mi olyan furcsa (új haj, új ruha, új kiskutyafüle, vagy csak a kozmetikus telekent csodakencékkel), de az az odafigyelés jele, ha észreveszed, hogy valami más. Dióhéjban ennyi.
2010. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!