Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák szerelem?

Figyelt kérdés
Asszem beleszerettem az egyik tanáromba. 10 év korkülönbség van köztünk. Gimnáziumról van szó. Sokszor úgy gondolom lenne esélyem nála mert óra után sokszor ürügyekkel oda hív magához, neten beszélek vele sokszor és máshogy viselkedik velem mint másokkal... Szerintetek ez az egész így működhetne??
2011. júl. 17. 14:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, volnék, innen másoltam: [link]
2011. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó volnék, itt egy cikk: [link]
2011. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne tegyétek már fel 2000× ugyanazt a kérdést, mert ettől még nem lesz más a válasz!!! Használd már a keresőt!
2011. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hahó! Én meg lusta vagyok új bejegyzést írni, de szeretnék pár véleményt. Miért van az, hogy engem az összes (hímnemű) tanár szeret? Mármint nem hiszem, hogy szerelemből. De van egy aki mindenki mást szívat és rossz jegyeket ad az egész osztálynak, és akkor eléggé rikít, hogy én meg sokkal jobbat szereztem, pedig ugyanazt csináltam. Gyakran jegyzi meg, hogy milyen szépen öltözködöm, és egyszer az egész osztály előtt rákérdezett, hogy van-e pasim. Ami pedig a legdurvább: 55 és a halál közt van valahol...

Persze ő csak az egyik. Van még egy, aki folyamatosan velem írat a táblára, kérdez, és csak azért feleltet, mert egyedül arra emlékszik, hogy én ott voltam az óráján. Egyébként nem vagyok feltűnő, nem kellenek a jobb jegyek, nem fekszem le velük, csak rohadtul furcsa. Ja és megjegyzem, nem csak tanárok, hanem úgy általában a 45+ férfiak, ami kicsit ciki az én helyzetemben.. Segítség! Válaszokat kérek!

2011. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én is bejövök nekik, de csak mint szorgalmas kedves tanuló. ez normál. mondjuk ha már ilyeneket kérdezget, akkor az egy kicsit más :/
2012. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!