Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a tanáromba. Én 21 éves lány vagyok, ő 34 éves férfi. Nagyon kedveljük egymást, iskolán kívül is van, hogy összefutunk, eddig barátként tekintettünk egymásra, de ez nálam megváltozott. Nála viszont nem tudom eldönteni, hogy még mindig csak barátként néz rám, vagy nem, vagy nem tud dönteni. Valljam be neki? Mi van, ha rosszul reagálja le és megromlik a kapcsolatunk? Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni...Nagyon szenvedek... életemben nem voltam még ilyen szerelmes és tudom, hogy ő a nekem való.

Mit tegyek?


2010. jún. 11. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Majd ha végeztél a sulival, akkor lehet ezt felvállalni. Ha jól tudom, még főiskolán is csúnyán megtudják büntetni ilyenért a tanárt.


Addig felesleges elmondanod neki, mert max azt fogja hinni, hogy így akarsz jobb jegyet.


20F

2010. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valljon egy lány szerelmet.
2010. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem hinné azt, hogy így akarok jobb jegyet, az biztos, de köszi.
2010. jún. 11. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:

18 vagyok, jártam nemrég egy tanársegéddel, ő 27 éves, hát mit ne mondjak, alaposan megszívtam ... :)

ő kersett mindig engem h kapcsolatot akar, h ő milyen szerelmes, össze is jöttünk, 1 hónap után mondtam igent a kapcsolatra, ő persze a tanszéken, és a karon felvállalta a kapcsolatunkat, aztán kiderült h mellette másokkal is kavar ... ő dobott ki engem, a szégyen majd megölt mikor előadásokra kellett járnom, és szinte az egész évfolyam tudott a kapcsolatunkról ... mindenki kérdezősködött felőlem a barátaimtól, meg nem hagyták nyugton a kapcsolatunkat, kb az egész II. évfolyam velünk törődött :/

aztán nem keresett egy ideig, majd most az általa tanított tárgyból (gyaktanár volt csak) jól megszívatott, 3szor megbuktatott, rajtam röhögtek a csop társak, h a tanár bnője voltam, és így "kicsinált", és miaz h nem enged át mikor jóba vagyunk...

a pontom a dogánál megvolt természetesen, 100 pontból 70et min. elértem (ugye 60tol kettes) ő ennek ellenére buktatott, mikor bementem hozzá reklamálni, persze a dolgozatot nem volt hajlandó megmutatni .... :)

barátként váltunk el, nem tettem alá, beszélünk még most is sokszor, de finoman áskálódik ellenem ...

állítólag szeretett. és nem feküdtem le vele :)

tanácsolni tudom h SOHA se kezdj tanárral ....

2010. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, még annyit mondanék, nem ismerem a tanárod, ha tényleg érzed ő az igazi akk vágj bele, de járj nyitott szemmel, mert javarészt igen szemetek tudnak lenni, és okozhatnak bőven álmatlan éjszakákat és felzaklathatják az életed...

bevallni semmiképp se valld be neki mit érzel, max jeleket adj :)

2010. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen, szegény sajnállak, de velem tuti nem lenne ez, mert nem tudna megalázni, mert ez volt az utolsó évem (van még pár vizsga), átmegyek másik suliba (nem miatta, ez egy tök más sztori) de ha ott maradnék a suliban, akkor sem tenné ezt és nem is kavar mással, tudom (nem az a tipikus "hűde" pasi)

de köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatod!

2010. jún. 11. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kavarok egy tanár segéddel. De látom a sulimban hogy más lányoknak is bejön, és tuti hajtanak rá. Megrebegteti a kék szép szemét és omlanak a fiatalok.

Ne lepődj meg ha veled párhuzamosan talán máshova is flörtöl. Végülis évfolyamok mennek jönnek, de ő attól még ott marad tanárként a helyén ahova mindig újabb és újabb diáklányok fognak betoppanni.

Bocs hogy ennyire pesszimistán írtam.

2010. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már nem gáz!
2010. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
biztos?
2010. jún. 11. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy cipőbe járunk én is nagyon szerelmes vagyok a Tanárnőmbe s még soha életembe nem voltam ilyen szerelmes..Én is tervezem hogy elmondanám Neki de bennem van a para hogy mi lesz akkor ha elmondom megutál.. meg megromlik a kapcsolat...Azt meg nagyon nem szeretném mert nagyon szeretem..s még akkor is szeretném ha nem-et mondana..De lehet kicsit jobban jár az ember ha elmondja mert akkor legalább megtudja az ember érdemes-e érte szenvedni vagy sem...Én most szenvedek nagyon miatta (1hónapja) hogy alig látom mert most ballagtam a suliból...s már nem kell bejárni..s tiszta rossz hogy nem mindig tudom látni..

Hát remélem Neked a legjobbakat.. ^^ sok sikert!!

2010. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!