Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a tanáromba. Én 21 éves lány vagyok, ő 34 éves férfi. Nagyon kedveljük egymást, iskolán kívül is van, hogy összefutunk, eddig barátként tekintettünk egymásra, de ez nálam megváltozott. Nála viszont nem tudom eldönteni, hogy még mindig csak barátként néz rám, vagy nem, vagy nem tud dönteni. Valljam be neki? Mi van, ha rosszul reagálja le és megromlik a kapcsolatunk? Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni...Nagyon szenvedek... életemben nem voltam még ilyen szerelmes és tudom, hogy ő a nekem való.

Mit tegyek?


2010. jún. 11. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 év nem olyan sok ha olyan nagy a szerelem :) De bizony várd meg míg végzel :)
2010. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi nem gáz, én is kavarok a töritanárommal, arra, hogy bejövök neki akkor jöttem rá , amikor megállt melettem, egész órán engem bámult, és amikor odajött hozzám örökkőé a mellemet nézte. ő 33 éves, és egyszer amikor mentem a folyosón ugy csinált "véletlenül" mintha kiakasztott volna, amikor meglátta , hogy megbotlottam, persze felkészülten egyből utánam kapott és csillogó szemekkel a mellemnél fogvást ki is fogott. Hát én mit is mondthattam volna neki. Ő a tanárom volt. Annyira beleszerettem, hogy amikor masturbáltam , mindig őt képzeltem oda. szóval nem gáz. Valld csak be neki amit érzel.
2010. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!