Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák szerelem?

Figyelt kérdés
Asszem beleszerettem az egyik tanáromba. 10 év korkülönbség van köztünk. Gimnáziumról van szó. Sokszor úgy gondolom lenne esélyem nála mert óra után sokszor ürügyekkel oda hív magához, neten beszélek vele sokszor és máshogy viselkedik velem mint másokkal... Szerintetek ez az egész így működhetne??
2011. júl. 17. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem, keress csak rá, már kérdezték ezt előtted is, ott jobban elmagyarázták miért is nem.
2011. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 krisz307 ***** válasza:
88%
Vigyázz a tanár diák kapcsolattokkal ezzel van tele a híradó hogy a tanár megölte/megsebesítette a diák lányt.És utána mindig ki derül hogy volt köztük valami(szerelem).Amúgy lehet hogy rosszul tudom de az ilyet nem bünteti a törvény???!!!
2011. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
miaz cica szarok a jegyek ? :D
2011. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

14:30-es: Az én esetem már nem bünteti mert már betöltöttem egy bizonyos kort... És mivel vannak közös ismerőseink a szüleivel tudom h normális háttere van meg minden...


A harmadik válaszolónak: nem éppen... Csak ötösöm van (volt ebben az évben) úgyhogy nincs szükségem a jobb jegyre...

2011. júl. 17. 14:44
 5/25 krisz307 ***** válasza:
Akkor legalább arra gondolj hogy mit szolnak majd hozzá a szüleid/barátaid!!!!
2011. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 krisz307 ***** válasza:
Hiába töltöttél be egy bizonyos kort akkor is ő a tanárod te pedig a diákja és most hogy egy kicsit jobban utána néztem igen a törvény bünteti a tanári diák kapcsolatot.
2011. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem a volt oszt társam jött össze a volt tanárjával, de csak azután miután végezett a tanulmányaival. Most hogy együtt vannak-e még, azt nem tudom. Viszont volt ilyen jelenség a rokonságomban is, ott házasság lett belőle, már elváltak. Magyarul nem új keletű a dolog. Tanácsaim: 1., Várjál ezzel a kapcsolattal a tanulmányaid végéig. 2., Döntsd el, hogy tényleg vele szeretnéd folytatni, és nem-e egy saját korosztálybelivel. 3., Kérdezd ki szüleid véleményét, hogy ők hogyan fogadnák ezt a kapcsolatot (nem utolsó szempont). 4., Ha már ott tartanátok hogy komolyabb a dolog, nem árt előre leegyeztetni, hogy ki mit vár a kapcsolattól (mert 10 év az 10 év).

2011. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom h 10 év az elég sok... de elég érett a gondolkodásom az övéhez...

De tudom h nem jó ötlet tanárral kezdeni... de mit csináljak? Szeretem.. Talán könnyebb lenne ha nem lenne ilyen kedves velem .. de így nem tudom kiverni a fejemből...

2011. júl. 17. 15:37
 9/25 krisz307 ***** válasza:

Amikor azt írtad hogy : de így nem tudom kiverni a fejemből..

És csak odáig olvastam el hogy : de így nem tudom kiverni...

Már azt hittem hogy rosszul fogod fojtatni de aztán elkezdtem gondolkodni hogy hisz de te lány vagy és egyből megnyugodtam. :)

2011. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én tanárral nem mernék kezdeni. De ha kedves, nem nyomulós akkor akár még lehet is belőle valami, de a szüleid mit szólnának hozzá? Szerintem kinyírnák :D de a te dolgod, én azt tanácsolom: (támogatom h idősebb pasit akarsz, mert én is hasonló helyzetben vagyok, de szerintem ne tanárral kezdj ki, mert abból mindig baj van:S )
2011. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!