Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák szerelem?

Figyelt kérdés
Asszem beleszerettem az egyik tanáromba. 10 év korkülönbség van köztünk. Gimnáziumról van szó. Sokszor úgy gondolom lenne esélyem nála mert óra után sokszor ürügyekkel oda hív magához, neten beszélek vele sokszor és máshogy viselkedik velem mint másokkal... Szerintetek ez az egész így működhetne??
2011. júl. 17. 14:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

16:06-osnak: Ha van kedved írj egy privit.. szívesen megbeszélném vki olyannal aki hasonló helyzetben van...

És na igen.. a szüleim lennének a legnagyobb akadály...

2011. júl. 17. 16:09
 12/25 anonim ***** válasza:
írok:)
2011. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
88%
sztem lehet tanár-diák szerelem.. 19 éves voltam végzős évemet kezdtem.. akkor jött új töri tanárunk aki akkor 28 volt.. mi is valahogy összemelegedtünk.. megtörtént első csók stb.. összeházasodtunk.. most 24 vagyok ő pedig 33.. van egy 1 éves kisfiúnk.. nagyon boldogok vagyunk együtt:))
2011. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

krisz307 válasza:


a törvény bünteti a tanári diák kapcsolatot. ezt hol olvastad?


akkor is bünteti,ha akkor jönnek össze miután a lány végzett az adott iskolában a tanulmányaival?

2011. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 07-19 22:33


mesélnél róla,hogy kezdődött köztetek,milyen volt veled a tanárod?

2011. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én tuti örülnék ennek :D ez mindig is vonzott tanár -diák szerelem :)
2011. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Amúgy nem jut el az agyadig, hogy nem fogja kockára tenni az állását egy 15 éves tini miatt?

Ürügyekkel hív oda? Talán mert nem írtad fel a dolgozatra a neved?

És jó hogy máshogy beszél veled ha zaklatod meg rátelepszel.

Kicsit beképzeled magadnak ezt az egészet.

2011. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz.10 év nem olyan sok és nem tudok smmilyen szabályról ami tiltaná a tanár diák kapcsolatot.

Csak arra az egyre nagyon vigyázz,hogy ne kapkodd el a dolgot.Lehet,hogy csak kedves akar lenni veled és te ezt félreértelmezed.Ha pedig elkezdessz vele flörtölni ő meg elutasító az nagyon kellemetlen lesz neked.

2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kedves okoska, mit büntetnek? A megrontás bűncselekményét követi el az a 14. életévét betöltött személy, aki 14. életévét be nem töltött személlyel közösül, illetve az a 18. életévét betöltött személy, aki 14 életévét be nem töltött személlyel fajtalankodik. Súlyosabban büntetendő a megrontás, ha azt olyan személy követi el, akinek a kiskorú felügyelete, nevelése a feladata. Ezért, ha az előzőekben leírtakat tanár követi el a 14 évesnél fiatalabb diákjával, az súlyosabban minősül. Egyébként, ha valaki 14. életévét már betöltött személlyel folytat viszonyt, illetve létesít szexuális kapcsolatot, nem bűncselekmény.
2011. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Utolsó volnék, még annyit tennék hozzá én hallottam olyat, hogy megvárta a tanár, hogy kijárja az iskolát, aztán összeházasodtak.....mint egyik kedves hozzászóló is írta
2011. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!