Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom le akar feküdni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyomika kérdése:

Csajom le akar feküdni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problem hogy nem tudom mi lenne ha én és a 13 éves barátnőm sexelnénk én 14 vok meg akarom várni hogy 14 legyen de ő hamarabb akarja most mit tegyek. Ha sexelünk akkor annak lesz valami következménye hogy "megrontottam" vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 17. 03:21
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jah mert nincs olyan 18 éves aki nem fejezte be a 8 általános és olyan gyereket csinál aki ugyan ezt a sorsot választja.
2011. júl. 24. 16:04
 52/55 anonim válasza:
De van!!! Nem is azt mondtam, hogy nincs, csak azt,hogy akkor általában arra a sorsa jutnak... igen van olyan 18 éves aki éretlenebb mint egy 14 éves... és te is elég csúnyán bánsz a barátnőddel mert valahol véded, máshol meg láttam egy olyan kommentet amibe az állt " semmi kedvem büntetett előéletű lenni mert neki 13 évesen viszket a pinája" ennél szebben ki sem fejezhetted volna magad!!
2011. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Nem bánok vele csúnyán csak felbaxott mert éppen erről besztem vele. És igazából érdemlegesett nem mondtál csak offoltál inkább arra válaszolj miért ne sexelhetne 2 14 éves (megvárom hogy ő is annyi legyen) amikor értelmesebbek mint pár 18 éves.
2011. júl. 24. 23:16
 54/55 anonim ***** válasza:

Azért szabájozzák be, hogy a gyerekeket ne lehessen kitenni bűntettlenül a szexpiacnak. Ez igazából titeket védd, hogy ne lehessen a rossz sorsba született gyerekeket csak úgy az ember kénye-kedve szerint "használni". Főleg, hogy egy bizonyos korban még nem elég kiforrott a személyisége az embernek és félő, hogy torzulásokat okoz benne egy ilyen élmény. Ezt valamiért nálunk 18 évre lőtték be, addig vagy kiskorú. Van ahol ez az életkori határ jóval magasabb.


Ennek semmi köze hozzátok. Nem tudom úgy vagytok e egymással hogy bármikor szaladhatna e a rendőrségre hogy te ezt és ezt tetted vele. Vagyis hogy megbíztok e egymásban. Azért az nem mind1. Ha félő hogy a bíróságra viszi az ügyet annak a hátterében nem a közös megegyezés hanem valami zsarolás vagy rászedés van. Ami nem tisztességes.

2011. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Én nem Offoltam !!:)

A kérdező kommentje:

Semmi kedvem még sexelni tudom hogy fiatal hozzá. Csak nem értem miért van leszabályozva hogy mikortól lehet sexelni, (most nem megerőszakolásról van szó) most ha mind a 2 en szeretnénk akkor miért ne lehetne nehogymár a kormány mondja meg mikortól érett valaki. Mert az én barátnőm érettebb mint sok 16 éves csak azt hiszi hogy úgy tudná mutatni hogy mennyire szeret hogy lefekszik velem...


Erre írtam véleményt ;)

2011. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!