Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom le akar feküdni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyomika kérdése:

Csajom le akar feküdni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problem hogy nem tudom mi lenne ha én és a 13 éves barátnőm sexelnénk én 14 vok meg akarom várni hogy 14 legyen de ő hamarabb akarja most mit tegyek. Ha sexelünk akkor annak lesz valami következménye hogy "megrontottam" vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 17. 03:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben sok az enyhítő körülmény. Én azonban úgy tudom, hogy 14 év alatti személlyel még a beleegyezése mellett sem lehet szexuális kapcsolatot létesíteni. Tehát nem lehet. Mennyit kell még várni, hogy a csaj 14 legyen?


Egyébként ha nem derül ki, ÉS valaki nem veszi nagyon zokon, mondjuk annyira, hogy feljelentsen akkor semmi gáz nem lesz belőle. Nem tudom, hogy mennyire megbízható a csaj, mennyire tűnik érettnek. Nem hiszem, hogy az a célja, hogy lefeküdjön vele, majd feljelentsen. Annak nincs értelme. Esetleg olyan fordulhat elő, hogy most megdugod, majd nemsokkal ezután szabadulnál tőle, de esetleg ezzel zsarolhat hogy még nincs 14 éves. Ha nem derül ki, max ennyi hátránya lehet, de én nem ismerem, neked kell eldönteni. Hidd el, nem te lennél az első aki ilyet tesz.


Nézd meg pl sok roma polgártárs (hogy politikailag korrekt legyek) már 12-13 évesen szaporodásra adja a fejét. Max a társadalom ítéli el őket, más nem...

2011. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Ha gyerek szül egy 12-13-14-14 és fél éves lány. Ott általában egy férfi/fiú megy a dutyiba.
2011. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Hát biztos bennem van a hiba, de 13 éves korunkban mi még nem is pasiztunk.... Nem hogy szex... Tudtuk mi az, de nem műveltük.
2011. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Ma meg már ~14%-meg 15 éves kora előtt elveszíti a szüzességét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1973..

2011. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 Rachel Green ***** válasza:
14 év alatt ha a csaj szülei megtudják, téged fognak megbüntetni. hiába mondod majd hogy a lány akarta. nem biztos hogy hinni fognak. szóval kitartás!
2011. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Ha sexelünk megtudják a szülei feljelentenek akkor hogy zajlik egy ilyen ügy? Kell ügyvédet fogadni meg minden vagy csak felhozzák a vádaimat és elitélnek engem? Amúgy ha a csaj lenne 14 és én 13 akkor is elitélnék a csajt vagy ez csakk akkor van így ha én vok a koros?
2011. júl. 17. 10:42
 27/55 anonim ***** válasza:
14 év alatti lányt megdugsz az a megrontás . Kapsz két évet fiatalkoruak közt mindegy, hogy ki akarta.A lány nem tud megeröszakolni, tehát te csinálod és az büncselekmény.Amit eddig csináltatok az csak fajtalanság és a te korodban nem büntetik. Vigyázz a csajszi ravasz el akarja játszani a nagylányost és törbecsal, föszereplö akar lenni a családban!!!
2011. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, tanácsokat. Úgy döntöttem megvárom amíg 14 lessz. Ha szeret megvár ha nem találok mást, semmi kedvem büntetet előéletű lenni azért mert 13 évesen viszket a pinája.
2011. júl. 17. 10:48
 29/55 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! :)
2011. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
annyi hogy ha lefeküdnétek egy darabig ne is mondjátok el senkinek.Legalább addig még ő be nem tölti a 14-et és kész:)
2011. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!