Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom le akar feküdni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyomika kérdése:

Csajom le akar feküdni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problem hogy nem tudom mi lenne ha én és a 13 éves barátnőm sexelnénk én 14 vok meg akarom várni hogy 14 legyen de ő hamarabb akarja most mit tegyek. Ha sexelünk akkor annak lesz valami következménye hogy "megrontottam" vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 17. 03:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Akkor csak tanúvélemény alapján dönt a bíró ami azért kétesélyes szal a jobb üdvégy és jobban hazudó peres fog nyerni.
2011. júl. 19. 23:20
 42/55 anonim ***** válasza:
Inkább a bírói gyakorlat.
2011. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Bírói gyakorlat... Most komolyan közvetet bizonyítékért elitélnének. Most azt mondom holnap hogy a bíró megbaxott akkor őt is elitélik mert azt mondtam?
2011. júl. 20. 02:00
 44/55 anonim ***** válasza:

Ha félórát veletöltesz a szobájába, izzadtan csapozotan távozol tőle esetleg.


De itt a bírógyakorlat arra is vonatkozik, hogy ilyen vád esetén ő hogy mérlegeli a bizonyítékokat. Mennyire gyakori a hamis tanúzás és etc. Milyen esélye van hogy a lány bosszúból vádol be, azt vizsgálják.


(Hivatalosan a bírógyakorlat a büntetési tétel és formára vonatkozik elsősorban.)

2011. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
eretlen lany es te se banod meg ha meg varsz
2011. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
14 évesen is marha fiatal lesz még hozzá, de ha ő akarja úgyse tudsz ellene mit tenni. Az egy amit tanácsolni tudok, hogy védekezz rendesen. Legyen nálad gumi és tudd hogyan kell használni!
2011. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Amerikában egyébként az amiről vitáztok komoly gond volt. Nagyon sok fiatal lány beperelte a tanárt, ha az nem akart jó jegyet adni neki például, hogy erőszakoskodott vele.

Ott ezért van az hogy a tanár csak nyitott ajtónál egy harmadik fél jelenlétébe fogadhatja a tanulót. Ezzel a tanárt védik. Szerencsére ez mifelénk nem gyakorlat még...

2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Semmi kedvem még sexelni tudom hogy fiatal hozzá. Csak nem értem miért van leszabályozva hogy mikortól lehet sexelni, (most nem megerőszakolásról van szó) most ha mind a 2 en szeretnénk akkor miért ne lehetne nehogymár a kormány mondja meg mikortól érett valaki. Mert az én barátnőm érettebb mint sok 16 éves csak azt hiszi hogy úgy tudná mutatni hogy mennyire szeret hogy lefekszik velem...
2011. júl. 24. 15:45
 49/55 anonim válasza:
Szerintem is várd meg még 14 lesz, mert ha hazudsz a bíróságon az a hatóság félrevezetése, és azért még többet kapsz!!!!
2011. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
Azért szabályozzák be drága, mert azért van annyi tudatlan ember, mert a 8 általánost sem végzik el, mert felkészületlenül, felelősségteljesség nélkül szexelnek, és abból lesz a sok gyerek, akik szintén ilyen sorsa jutnak mert nem kapnak rendes neveltetést!!!!!
2011. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!