Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom le akar feküdni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyomika kérdése:

Csajom le akar feküdni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problem hogy nem tudom mi lenne ha én és a 13 éves barátnőm sexelnénk én 14 vok meg akarom várni hogy 14 legyen de ő hamarabb akarja most mit tegyek. Ha sexelünk akkor annak lesz valami következménye hogy "megrontottam" vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 17. 03:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Ha után derül ki hogy 14 éves kora előtt volt szex, az is ugyan olyan könnyen a bíróságra kerülhet. Mert nem évül el az olyan gyorsan.
2011. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy tudjak bebizonyítani hogy szexeltünk és nem hazudik?
2011. júl. 17. 21:26
 33/55 anonim ***** válasza:

:D


Úgy, hogyha valaminek a gyanúja fent forog-alapos gyanúja- akkor bevisznek kihallgatásra. És azt kell mondjam, hogy te, mint 14 éves kis kölyök, egy csúnya nézéstől és 1-2 fenyegetéstől mindent bevallanál. Sorry.

2011. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nagyon nem aggódnék emiatt, bár ha szexelni akarsz, akkor csináld, bár én várnék még pár hónapot vele-legalább pár hónapot.

Ezt a jövőre nézve mondom. Pár ismerősöm- 1-2 keményebbnek hitt gyerek is- volt már bent kihallgatáson, előtte még viccelődtek is, hogy jajjj, kis köcsög rendőr mit tud ártani? Volt aki aztán feladta 1-2 társát is. Lényeg, hogy a rendőrök is tudnak nagyon mocskok lenni, persze ne úgy képzeld el, mint a filmekben, hogy bemennek egy nagy szobába, lámpa arcba és ütik, mint egy zsákot... De oda tudnak pirítani az embernek, hidd el.

2011. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Akk ha jól vágom ha nem vallom be akk nem tudják bizonyítani.
2011. júl. 18. 11:08
 36/55 anonim ***** válasza:

A legtöbb (dörzsölt) ember ártatlanak vallja magát. Kiskorú megrontásánál is, még is ülnek. ......

Kevés az olyan ember akiből nem szednek ki amúgy vallomást amúgy.

2011. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
De komolyan érdekel az ügy. Mert mi van ha nem beszélek. 1 ember indított eljárást ellenem egy vélemény van nem alapozhatnak ennyire kellene valami bizonyíték is sztem. Ő azt mondja csináltam én azt hogy nem na akkor most mi van?
2011. júl. 19. 18:11
 38/55 anonim ***** válasza:

Kell egy jogi óra három négy oldalban? Ezen kívül a magyar rendőrség módszereiről megint több oldal?


A legegyszerűbb első alkalomkor ott felejtenek a zárkán három-öt órát és bármit bevallasz.

Elsőre (is) nekem nem volt mit, másodjára egy garázdaságért jelentet fel egy túlbuzgó nő. És a rendőr szabályon megijedt hogy ép röhögcséltem és nem megtörtem 7-8 óra zárkán felejtéstől. Durva az kérem szépen.

Kevés a szerencsés alkat, de stressz náluk is előbb-utóbb kibukik. Én mondjuk nem vagyok büntetett előéletű ami most nem hátrány.

2011. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
7-8 Óra a voltam már többet idegen helyen bezárva egyedül úgy hogy nem tudtam csinni semmit. De a kérdésre nem válaszoltál ha nem vallom be mivel bizonyítják rám?
2011. júl. 19. 22:44
 40/55 anonim ***** válasza:

mások tanúvalómása

közvetett bizonyíték

etc.

a bíró sok mindet mérlegel, és neki kel eldöntenie ki hazudik és ki nem


És egész más érzés ha fogalmad sincs mikor engednek ki, 3-4 óra után úgy érzed soha.

2011. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!