Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velemenyeket varok. Ez igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyeket varok. Ez igy normalis? =)

Figyelt kérdés
Szoval a mi vilagban mar sokan 14-18 eves korukban elveszitik a szuzesseguket! Viszont en nem szeretnem elsietni, en arrol almodok majd, hogy talalok egy fekete haju 182cm barna szemu,legyen hasa ne legyen az a kigyurt pasi,es 23-evesen elvesziteni vele az igazival es 2szep gyerekunk legyen! En igy gondolom es SOHA nem mennek bele egy egyeszakas kalandba:) en 15eves lany vagyok 163cm barna haj mogyorobarna szem vekony alkat 50kg! Varom a valaszokat ez igy normalis ugye? es Ti hogyan szeretnetek?
2011. júl. 16. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok...jah nem figyeltem csak az a komoly h én pontosan ugyan ilyen külsővel rendelkezem :D

csak 16/f :D

2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

182 cm... nem csekély pontossággal megadtad :O :DDD

Álmodozz még nyugodtan, van időd, de ez úgy sem így lesz, sőt senkinek nem úgy megy, hogy eltervezi évekkel előre. :)

L18

2011. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Aztán, ha 1-2 év ismeretség után a romantikus pasiddal eljuttok az ágyig, és netalán kiderül, hogy neki a szeretkezés 2 perc reszelést jelent, akkor nagyot koppansz.
2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majd nem olyan pasit fogok ki akinek csak a sex szamit es az erzesek nem! :S
2011. júl. 17. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!