Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Véleményeket várok, hogy szerintetek?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal lány vagyok 17éves hamarosan töltöm a 18-at úgyhogy mondhatnám azt is hogy 18. A barátom 22éves 2éve járunk. A kapcsolatunk elején iszonyatosan szerelmes voltam belé. De aztán ilyen "apróságok " miatt elmúlt az a hatalmas szerelem viszont még mindig tisztában vagyok vele, hogy nekem nem kell más pasi vele le tudnám élni az egész életemet. Ugyanakkor a barátom eleinte nem nagyon volt úgymond "hős" szerelmes ezért volt hogy rengetegszer megbántott de nem az hogy megcsalt mert soha nem csalt meg. Mára pedig már annyira szerelmes belém mint én belé annak idején és mindig mondja hogy nem akar elveszíteni és velem akarja leélni az életét gyereket vállalni stb.

Most pedig ha logikusan gondolkodok. A pasik de most tényleg nem mindegyik de a legtöbb megunja a párját egy idő után. És hogy valaki megcsaljon? Rögtön ott hagynám. De ez elkerülhető ha véget vetek ennek:S Vagy legalábbis nem megyek bele később olyanba hogy esküvő meg gyerek. Függeni valakitől? Egy gyerek teljes függőség! Azt tenne velem azután amit akarna hát nem? Én tanulni akarok és nagyon jó fizető állást szeretnék. Ő már nem tanul és nem is áll valami jól anyagilag ezét. De ez engem nem zavar egyáltalán mert mindig úgy gondoltam hogy én akarok önálló lenni és nekem legyen sok pénzem ne neki! Mert ez függőség lenne gyerek meg ha nem tanulok pénz se:S Jó most úgy hangzott nektek fogadjunk hogy akkor nem is szeretem őt! De szeretem és nem nem nincsenek lelki sebeim pasikkal kapcsolatban de szerintem lenne gyerekünk akárkivel is és benne van a pakliban hogy elhagyna később egy fiatal lányért:S Úgyhogy ez van. Nem tudom lehet nem is volt kérdés:D De azért várok valamit véleményt..:D


2011. júl. 15. 19:08
 1/7 tetro ***** válasza:
szerintem még gyerek vagy nagyon.
2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most mi a bajod? nagyon 'szép' az a monológ a végén...
2011. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerekes o.O te fiú v lány vagy?
2011. júl. 15. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert 5 évet tanulsz valami egyetemen, attól még nem biztos hogy jól fizető állásod is lesz utána.
2011. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aham csak én nem valami hülye jogot fogok tanulni hanem orvos leszek. És nem itt fogok dolgozni hanem külföldön ott meg bizony iszonyatosan megfizetnek;)
2011. júl. 15. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondani könnyű, az orvosit el is kell végezni:)

Amúgy meg szerintem akkor lenne gond, ha 17évesen már arra gondolnál, hogy mikor lesz gyereketek... Szóval ennyi idősen tök normális, hogy nem gondolsz gyerek csinálásra meg esküvőre. Később mikor érettebb leszel úgyis másképp fogsz gondolkozni:)

2011. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg gyökér vagy! Ingyen tanulnál és nem azokat gyógyítanád akinek a pénzén tanulsz?! Remélem kifizettetik kamatostul veled az egyetem költségét ha lelépsz, ami úgy cirka 1,5-2millió/félév és dolgozhatsz életed végéig külföldön!
2011. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!