Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velemenyeket varok. Ez igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyeket varok. Ez igy normalis? =)

Figyelt kérdés
Szoval a mi vilagban mar sokan 14-18 eves korukban elveszitik a szuzesseguket! Viszont en nem szeretnem elsietni, en arrol almodok majd, hogy talalok egy fekete haju 182cm barna szemu,legyen hasa ne legyen az a kigyurt pasi,es 23-evesen elvesziteni vele az igazival es 2szep gyerekunk legyen! En igy gondolom es SOHA nem mennek bele egy egyeszakas kalandba:) en 15eves lany vagyok 163cm barna haj mogyorobarna szem vekony alkat 50kg! Varom a valaszokat ez igy normalis ugye? es Ti hogyan szeretnetek?
2011. júl. 16. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ez nem így lesz :)
2011. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miert? kerlek ird le :)
2011. júl. 16. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se úgy veszti el a szüzességét ahogy eltervezi... Na jó azért vannak kivételek
2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De en biztos hogy a szerelmemmel szeretnem! lagaabb 1-2 evig hogy ismerjem! Latom mar senki sem bizik abban a 80-as evek beli filmekben mikor a pasi romantikus meg stb..en azt szeretnem!
2011. júl. 16. 16:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, így lenne normális, igaz már sajnos mások a szokások hála a TV-nek, internetnek, médiának.....
2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szemszín, hajszín, magasság? A nevét nem akarod előre kikötni? Akkor emellett lehet beteg tömeggyilkos is, vagy mi? Próbálj inkább belső tulajdonságokra koncentrálni. Hidd el, hogy külső terén annyiféle ember fog még neked tetszeni, hogy magad is meglepődsz majd. A többi rendben van, szép dolog, hogy nem akarsz a divat után menni.
2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jo persze annyira nem szamit majd a hajszin magassak de az hogy oszinte legyen romantikos es kedves...akivel el tudom kepzelni az egesz eletemet!
2011. júl. 16. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
jól megtervezted 182cm férfi...pontosan...ha már 181 vagy 183 nem jó?nem ám még azt is megtervezed hogyan fogsz tovább élni lehet világ vége lesz annyi a tervednek. :D
2011. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Milyen vilag vege ugyan mar csak a butak hiszik el!! Baromsag...kulombem meg nem olvastad amit elotted irtam en ezt csak ugy kb irtam hogy ez ugy jolenne de nem baj ha mas sot lehet hogy jobb is lesz! Ennyit errol.
2011. júl. 16. 17:15
 10/14 A kérdező kommentje:
2011. júl. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!