Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy fiú elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú elmegy (szexben) hamar az jó jel? Pl 5perc alatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h eddig hányszor szexeltetek de nekem a volt párom 33éves volt és mikor elkezdtünk járni akkor ugye nem feküdt le senkivel azaz 2honapig..majd 2hónap után lefeküdtünk és az egész aktus 4-5percig tartott mert nagyon gyorsan elélvezett..Nekem azt mondta szex után,hogy ne haragudjak de már nagyon kívánt...utána már egész sokáig bírta mindig..

21/L

2011. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért ha ezt direkt megcsinálja akkor nem egy úriember :D
2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hányszor feküdtetek le?Első alkalommal?Vagy már a sokadik esetben ment el ilyen hamar?Túl kevés az info így nem tudunk segíteni.
2011. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
hát mi már vagy 4szer feküdtünk le de ö nekem aszt mondta hogy mikor utoljára együtt voltunk hogy rég csinálta .akkor lehet ezért van ez
2011. júl. 15. 19:53
 25/27 A kérdező kommentje:
4-5 alkalommal feküdtünk le de nem voltunk együtt több mint fél évig assz tán tegnap újra együtt voltunk(szex)
2011. júl. 15. 19:54
 26/27 A kérdező kommentje:
Úriember mi van?
2011. júl. 15. 19:55
 27/27 anonim ***** válasza:
Vedd már elő a nyelvtankönyvet kérlek :S
2011. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!