Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret a barátom, hogy bírja ki, hogy nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

nem bújik, nem ölelget, nem bókol, már beszéltem vele erről, azt mondja, ő ebben nem jó, ne is várjam tőle.

hogy tud így élni?

a szexben is mindig én kezdeményezek, ő meg várja. ha nem teszem, úgy érzi nem is kell nekem. szereti, ha oda-vagyok érte.

néha úgy érzem én vagyok a férfi, ő a nő, én kedveskedek, én poéonkodok, én kezdeményezek még beszélgetést is, tehát benne semmi olyan nincs, hogy ő vegyen le a lábamról, csak akkor, ha valamin balhézok, próbál úgy viselkedni, hogy nekem is jó legyen, ne balhézzak.

(pl utáltam, ha lesi a csajokat, így visszafog magából)

kezdem valahol nyalisnak érezni magam, vagy hasonló, közben meg szeretethiányom van.

(2 éve vagyunk együtt-mindig ilyen volt)


vélemény?


2011. júl. 15. 10:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
akkor megint ott vagyok, hol a part szakad.
2011. júl. 15. 12:29
 22/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, én komolyan nem értelek. Ha MINDIG ilyen volt - mert azt írod - miért gondolod, hogy meg fog változni? Felnőtt ember, 2 éve él ezzel a tulajdonsággal, valószínűleg előtted is ilyen volt már. Nem te fogod megváltani a világot, és akaratán kívül megváltoztatni egy ember természetét.

Bunkó és nemtörődöm veled, egyetlen jó tulajdonságát tudtál felhozni, hogy jól néz ki. Nem érzed, hogy ez egy kicsit soványka egy kapcsolathoz?!

2011. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

az hogy helyes, tényleg nem lenne elég.

1:14-es kommentem:

"hűséges és komoly kapcsolat céljából van velem, és ezt viszont kifejezi - szavakkal - tervezi a jövőnket, hogyan költözzünk össze, stb stb"


ha nem is változik meg, akkor én fogok, az biztos.

már tegnap elkezdtem.

nem kezdeményezek szexet.

és majd jön a többi.

nem bújok, nem ölelgetek, nem leszek nyalis.


halálpontosan olyan leszek vele, amilyen ő velem.


aztán meglátjuk mi lesz.

de az eddigi jelekből, csak az látszik, hogy rombolnám az önbizalmát, azt hinné nem kell nekem, amiből levonná, hogy nem akarom őt és abból nem tudom hova fog eljutni.

tippem sincs.


szóval lehet nem ezt kellene tennem.

csak most már nem esik jól úgy bújni, hogy hozzám nem bújnak.

2011. júl. 15. 13:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy úgy viselkedsz vele, mint ő veled semmit nem érsz el...keresni fog mást (akár melletted), mert megteheti. Akkor is, ha csak ő érzi úgy, hogy megteheti. Ez sajnos ilyen! Tapasztalat.
2011. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

ahogy írtam:

"csak most már nem esik jól úgy bújni, hogy hozzám nem bújnak."

pedig nagyon e felé haladok :(

2011. júl. 15. 13:56
 26/26 qmen ***** válasza:
100%

"Figyelj, én komolyan nem értelek. Ha MINDIG ilyen volt - mert azt írod - miért gondolod, hogy meg fog változni? "


Nem akarlak elítélni, de tipikus női tulajdonság hogy nem azt szereted akid van, hanem akit mögé képzelsz/tél. Eddig tartott a kis rózsaszín köd, ha önmagáért szeretted vna, akkor most nem lenne ez. Én abbahagynám a kapcsolatot, mert lapátolod bele feleslegesen az energiát.

2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!