Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret a barátom, hogy bírja ki, hogy nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

nem bújik, nem ölelget, nem bókol, már beszéltem vele erről, azt mondja, ő ebben nem jó, ne is várjam tőle.

hogy tud így élni?

a szexben is mindig én kezdeményezek, ő meg várja. ha nem teszem, úgy érzi nem is kell nekem. szereti, ha oda-vagyok érte.

néha úgy érzem én vagyok a férfi, ő a nő, én kedveskedek, én poéonkodok, én kezdeményezek még beszélgetést is, tehát benne semmi olyan nincs, hogy ő vegyen le a lábamról, csak akkor, ha valamin balhézok, próbál úgy viselkedni, hogy nekem is jó legyen, ne balhézzak.

(pl utáltam, ha lesi a csajokat, így visszafog magából)

kezdem valahol nyalisnak érezni magam, vagy hasonló, közben meg szeretethiányom van.

(2 éve vagyunk együtt-mindig ilyen volt)


vélemény?


2011. júl. 15. 10:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

mert ez a görög isten :) hűséges és komoly kapcsolat céljából van velem, és ezt viszont kifejezi - szavakkal - tervezi a jövőnket, hogyan költözzünk össze, stb stb.


miért ne lehetnék egy "görög Zita?"

2011. júl. 15. 11:14
 12/26 A kérdező kommentje:

szóval nekem csak az nem jön be, hogy majdhogynem én udvarolok


szóval annyi, hogy a görög istenek ilyenek?

vagy megszokok, vagy megszökök?

2011. júl. 15. 11:18
 13/26 anonim ***** válasza:
Nincs neked ebben a kapcsolatban semmi problémád, hél'Istennek-én úgy látom...Élvezed, hogy a görög istened lábai előtt heverhetsz, hogy kezdeményezz, hogy te tegyél mindent érte stb...nincs itt semmi baj, kérem.
2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én sem tudom kimutatni. Csak én mást sem, például dühöt, örömöt sem. Én sem bújnék/ölelgetnék senkit. Soha életemben nem bókoltam még senkinek.
2011. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nahát a dühöt, haragot, azt simán kimutatja


már kérdeztem is tőle, hogy könnyebb megbántani a másikat, mint inkább azt mondani, hogy szeretlek?


mert az első nagyon könnyen jön, de a szeretlek nagyon nehezen...


és nem jó nekem ez így

tegnap már nem is kezdeményeztem a szexet pl.

így nem is volt.

2011. júl. 15. 11:29
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a "görög istenek" általában ilyenek. Tudják, h udvarolni felesleges, mert anélkül is megszerezhetnek szinte minden nőt (azért csak szinte, mert senki se jöhet be mindenkinek külsőre). Dobni csak akkor fogod, ha találkozol egy még jóképűbbel, aki lehet h majd bunkó is lesz, megcsal és megver.
2011. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi, te csaj. Hozzám akár maga a nagy Zeusz is lejöhetne a 8 ló vontatta, 24 karátos aranyozott hintóján, de ha érzelmileg nem lenne meg minden, ami kell, egy hétig se tartana a kapcsolat. Vagyis...ez nem kapcsolat, inkább üzlet. Valamit valamiért. Ha neked megéri az ár, akkor vergődj ebben továbbra is.
2011. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

de érdekes ez a görög isten férfiaknál, mint felfogás, hogy "udvarolni felesleges"

tehát csak céllal udvarolnak

szeretetből meg nem megy....


habár ez lehet nem is csak a görög istenekre vonatkozik...

pl béna srácok meg azért udvarolnak, mert azt hiszik enélkül nem is kellenek.

tehát ők is céllal udvarolnak...

2011. júl. 15. 11:57
 19/26 A kérdező kommentje:

tehát romboljam az önbizalmát, legyek gyökér, akkor majd kimutatja

mekkora egy következtetés.

2011. júl. 15. 11:58
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekünk ronda srácoknak is felesleges udvarolni, mert azzal se megyünk semmire. Akinek jólesik, tegye, de a cél szempontjából nem számít.
2011. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!