Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szeretem barátom, már 1 éve együtt vagyunk de úgy érzem régen kicsit másabb volt, ezt úgy értem hogy ellustult pl. nem olyan gyengéd mint régen volt,nem olyan figyelmes kevesebbet simogat szex közben, és csak élvezi amit én csinálok, ezzel semmi bajom, de ő nem csinál velem semmit szinte (azt kivéve hogy megd*g).Élvezni sem élvezem, nagyon ritkán van orgazmusom, gyorsan elmegy.Lehet hogy azért sem élvezem mert benne van a csalódottság érzése hogy úgy sem fogok elmenni.Érzem hogy szeret, de azért ez is a része a kapcsoltnak valamilyen szinten. Nem akarom megbántani.Hogy kéne ezt vele közölnöm?

L20


2011. júl. 14. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így van, beszéljétek meg !:) biztosan szeret és változtatn i fog a dolgokon. Semmi ok a pánikra:)



Egyébként mennyi idő alatt megy el, hogy kielégületlen maradsz ? illetve csak 1menet van általában.. ?

2011. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam közbe nézni az órám de olyan 10-15 percig bírja.Vele vesztettem el.
2011. júl. 16. 16:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem, az azért nem olyan rossz.. nem értem miért mondod, hogy rövid.


Több menet nem lenne jó ? vagy nem bírja ?:S

2011. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem bírja csak néha.
2011. júl. 16. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!