Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szeretem de nem vagyok szerelmes? Mit csináljak, hogy ne bántsam?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretek vele lenni, és szeretem de nem vagyok szerelmes belé s nem érzem azt, hogy vele fogom vagy akarom leélni az életem. Viszont tudom, hogy rajongásig imád és nagyon érzékeny.

Az ő családja egy másik országban él így gyakran van az én családommal és velünk.A családom is teljesen befogadta és szeretik őt.

Mit és hogy csináljak?

Nem akarok neki se bánatot okozni.


L/19


2011. jún. 21. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagy belé szerelmes?

Mit rühellsz benne és mi az, ami hiányzik??

2011. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem rühellek benne semmit.

Egyszerűen csak nem érzem azt a "varázst" amit egy régebbi kapcsolatomban éreztem amikor szerelmes voltam.

Nem hiányolok belőle semmit. Én szeretem a komolyabb férfiakat akik már úgymond már "kiforrták" magukat, azokat akikben van valami titokzatosság.

De ez sem az ő hibája.Nem tudok rosszat mondani róla. egyszerűen nem érzem azt az elsöprő érzést iránta.. nem tudom miért, pedig mindent megtesz..

2011. jún. 21. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja szakítottam a barátnőmmel, ugyanez volt az indok. Ő nem szeretett engem annyira, nem érezte a "varázst". Hónapokig szenvedtem, próbáltam ehlyrehozni, al ány hitegetett, stb, míg végül meguntam, és szakítottam vele.


Egy tanács: mondd meg neki egyenesen! Jobban értékeljük, kevésbé sérülünk!!!!


Ne húzd az időt, mert csak rosszabb lesz neki!

2011. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

A szerelem sosem tart örökké. Akik 40 évet leélnek együttazok is max 2 évig szerelmesek Te meg 19 vagy úgysem ő lesz akivel leélnéd az életed!

Légy hozzá őszinte. Tudom néha fáj az őszinteség, de ezzel bizonyíthatod, hogy szereted. engedjétek el egymmást és kész, de légy őszinte.....

2011. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig kell egy kapcsolatban a fellegekben járni.

Gondold el a szitut: elmondod neki, beletörődik, élitek külön az életeteket, majd 1-2 héttel a szakítás után meglátod egy másik lánnyal kézenfogva, mosolyogva, boldogan. Rosszul esne? Mert ha igen, akkor az szerelem.

2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

1: Van, hogy nincs kényelmes megoldás, és mindenképp megbántod, nincs menekvés. Ilyenkor legyél őszinte és egyenes, akkor kisebb bánatot okozol és probléma nélkül tükörbe tudsz majd nézni.


2: Azok az emberek, akik mindig az elsöprő, forrongó szerelmet keresik, nem igazán találnak kiegyensúlyozott párkapcsolatra, mert ez egy idő után kihül, és az a szeretet/szerelem lép a helyébe, amit most te érezhetsz. Én a leírásodból nem érzem azt, hogy komoly probléma lenne a kapcsolatodban. Ha érzi, hogy nem ok, vagy rákérdez, akkor ezt el kell neki mondanod, de, ha mindkettőtök jól érzi magát, akkor ott nincs gond szerintem. Én a nyolcadik évemet taposom a barátnőmmel, nagyszerű a kapcsolatunk pedig sosem volt a kapcsolatunk az a lángoló "csak rá tudok gondolni" típusú tiniszerelem, egyikünk sem ez a fajta.

2011. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz rosszat mondani róla az valahol jó, de mégse. Szóval biztos hogy kiáll ő magáért a kapcsolaton belül, vagy csak szimplán mindig az van amit te szeretnél? Általában azok a csak a jó tulajdonságokkal rendelkező srácok akik papucsok, mert rájuk nem lehet haragudni, hiszen vizet nem kavarnak semmi esetre sem.
2011. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindenben próbál megfelelni nekem. A kedvemben járni.

Mondtam is neki, hogy nem szabad így. Egy kapcsolatban két ember van s csiszolódni kell mindkettőnknek. De hiába annyira önzetlenül szeret,hogy bármit megtenne.

2011. jún. 23. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos akkor nincs miért szeretned, szakíts vele persze tedd hozzá hogy nem tetszik neked hogy mindenben meg szeretne felelni, nem tudod tisztelni őt. Ha ezt megérti akkor majd igyekszik változtatni magán, ha nem érti meg akkor így járt.
2011. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jobban örülnél egy olyannak akinek saját elvárásai vannak, és nem szeretné azt tenni amit te szeretnél? (lehet azért nincs már meg a varázs mert "beidomítottad",...)

persze 19 en még fiatal vagy, "én barátnőm is 19, én 18,)

már az elején megijedtem h. ő írta ki o.o, de a szüleink nem ismerik egymást (hála), és én "is" más helyről vaok mint a barinőm,de "mindig tudok valami újdonságot mutatni, vagy mondani (és mi is 4hónaposak vagyunk), hááát, valószínű az az ok h. ráuntál, és hogy jó srác, csak ezzel tűnt el a varázs (önálló gondolatok) ezt mond meg neki, nem azt h. nem vagy belé már szerelmes, hanem h. részedről kihűlt, "de inkább hamarabb tudja meg, mint azt lássa h. mikor szakítotok, téged már rá 1-2 héttel már más ölelget", nekem ez esne a legrosszabban... "ha már vége, akk neked se legyen és neki se", tartalék kapcsolatokat ne, inkább mond meg neki...

2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!