Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok belé szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok belé szerelmes, de akkor miért nem szeretem, ha más lányokkal beszélget?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy barátnője legyen, és szeretnék tetszeni neki. Mégis, ha nem vagyok belé szerelmes mi az az érzés, ami néha elfog? Aztán amikor túl sok volt abbamarad. Majd újrakezdi. Olyasmi, hogy oda szeretnék hozzá bújni, vágyom az érintésére. Viszont csak néha jönnek elő, néha pedig az gondolom, hogy mi üthetett belém akkor. Lehet, hogy elzárkózok a szerelemtől egy régebbi incidens miatt? Miért vannak ezek? 15/L
2011. szept. 17. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:
*t Egyébként haverok vagyunk. Régóta beszélgetünk.
2011. szept. 17. 11:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik vonzalomnak. Viszont el kell dönteni, hogy szeretnétek-e ebből többet kihozni avagy sem, mert ezzel csak húzzátok egymás agyát amellett hogy egymásra telepedtek és emiatt sosem lesz esély egy normális kapcsolat kialakítására valaki mással.
2011. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy hajts rá vagy fogadd el, hogy ha más lány kell neki. Én is ebben a helyzetben vagyok, nekem a 2. lehetőség jutott. Ismerkedj, idővel lesz valaki aki "jobb" lesz nála. :)
2011. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!