Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szeretem de nem vagyok szerelmes? Mit csináljak, hogy ne bántsam?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretek vele lenni, és szeretem de nem vagyok szerelmes belé s nem érzem azt, hogy vele fogom vagy akarom leélni az életem. Viszont tudom, hogy rajongásig imád és nagyon érzékeny.

Az ő családja egy másik országban él így gyakran van az én családommal és velünk.A családom is teljesen befogadta és szeretik őt.

Mit és hogy csináljak?

Nem akarok neki se bánatot okozni.


L/19


2011. jún. 21. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
igaza van pár kommentelőnek,... a szerelem nem abban mutatkozik meg: h. újat tudsz és izgalmas, izgalmat keress, hanem a másik hiányában,... ha szoktál rá gondolni mikor nincs veled, ha jól esik mikor kérdezget, ha megérint/simogat, akkor még mindig szerelmes vagy belé...
2011. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

nem az izgalom teszi érdekessé a szerelmet, gondolj bele, szüleid már több éve együtt vannak "legalább 16-7", és nem csak "a láng" tartja össze őket, sztem hangulatingadozásban vagy, én is szoktam olyanban lenni, van amikor szeretem a párom, van egy 2-3 nap, de van olyan h. úgy vélem: ő az akivel le tudnám élni az életem...^^

20L

2011. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, szeretet valahol két külön ember között tud megmutatkozni, nem két egymástól függő emberben. Arról nem is beszélve hogy az ilyen magát feladó fiú időzített bomba, és a felelősséget a másikra hárítja holott egy kapcsolatban az osztozás lenne az egészséges. Szóval a srácnak van még hova fejlődnie.
2011. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleim közel 30 évet voltak együtt, de nem a parázs hanem csak a két gyerek, vagyis miattunk. Szóval ennyit arról kivel tudod elképzelni az életed :) Én csak azzal tudom akivel napról napra tudom élvezni az életet, és még szenvedni is jó vele.
2011. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!