Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiuval nagyon szerelmes belém! De én már nem akarok tőle semmit! Ezt hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott minél előbb, annál kevésbé bántod meg. Ne játszd meg magad.
2011. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bejegyzések mindig gyengén megérintenek. Legyél őszinte hozzá és mond el neki mit "nem érzel", tedd hozzá hogy úgy érzed más lányt érdemel aki szeretni fogja, és megadja neki mindazt amit te már képtelen vagy, ezért szeretnél továbblépni. Szóval szakítsatok közösen, békével.
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha lassan jegeled a dolgot akkor meg is fogod utálni a fiut. Ninsc mese bele kell ugorni a mélybe. Ülj le vele és add elö a szokásos szöveget;


Valami megváltozott kettönk között ...


A helyzet adja azután, hogy kiméletesen folytatod vagy sokk terápiásan.

2011. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a fenének kell járni vele,ha nem akarsz tőle semmit,de szakítaani akarsz azt gyorsan tedd meg,mert minél tovább húod annál rosszabb lesz neki...
2011. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek jársz vele te gyengeelméjű? Az emberek azért jönnek össze, mert akarnak egymástól valamit! Ááááá szegény gyerek :S
2011. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok gyenge elmélyü szertettem ezt a fiut de már nem!!Ennyi!!!És nem őt kell szerintem sajnálni hanem engem mert nem tudod hogy mi volt a kapcsolaton belül!!!!!
2011. jún. 16. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy nem tudjuk pontosan mi volt a kapcsolatotokban akkor úgy gondolom, hogy megbántott téged többször is akkor ne foglalkozz a barátoddal és szakíts vele. De ha mégis rosszul gondolom te vagy az önző, hogy sajnáltatod magad és ha tovább húzod ezt az egészet csak még rosszabb lesz a helyzet és megutáljátok egymást.
2011. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat két emberen múlik, mindkettő hibázik... :)
2011. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megbántott!!Nem vagyok önző semmi ilyen csak attól félek hogy csinál m,agával valamit!!Mint mindig és azért nem szakitottam vele eddig!!Csak puszta sajnálatból vagyok vele mert tudom hogy milyen és nagyon félek hogy valamit csinál!!
2011. jún. 16. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyomorba döntötted és most lelépnél? Barátnőm ugyanezt megcsinálta... IGaz azért mert hagytam és tapasztalatlan voltam. (Mindketten hibáztunk)


Elárulom hogy addig fogsz vele maradni amíg nem találsz valaki pancsert aki majd meg akar szerezni téged, kihasználva ezt a helyzetet. Akkor fogsz lépni amikor már biztos lesz ez a másik személy, addig viseled a dolgokat, és alkotod a magyarázatokat hogy miért vagy ott ahol, és miért te vagy az áldozat...


Félsz szakítani, mert nem tudod mi vár utána. Vállald a felelősséget, és lépjél, bizonyítsd be hogy nincs igazam!

2011. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!