Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrégiben összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben összejöttem egy fiúval,12 éves, én pedig 15. De rájöttem, hogy nem vagyok belé szerelmes. és ezt elszeretném neki mondani. Vagy is szakítani szeretnék vele, de nem tudom, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
:((
2011. máj. 17. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:
mert.. az igazság az.. hogy most jöttem rá, kit is szeretek valójában.
2011. máj. 17. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél neki egy matchboxot, simogasd meg a fejét, ez eltereli a figyelmét amíg lelépsz.
2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Már bocsánat, de te hogy tudtál összejönni egy olyan fiúval, aki 3 évvel fiatalabb mint te??? Finoman mondd mg neki minél hamarabb... De ne játssz vele mert abból nem lesz semmi jó. És valld be neki az igazat!

15/L

2011. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
LoL o.O xD
2011. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell felnőtteset játszani?

"Ej ráérünk arra még" - Pató Pál is megmondta.

2011. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamu..
2011. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most csak azért nem akarsz tőle semmit, mert 12 éves?

Gondolom, ha te lennél 12 éves simán ráakaszkodnál egy három évvel idősebbre, mert hát ti előbb értek.

Nekem is nagyon gyanús a kérdés valódisága, de ha az, akkor mondd meg őszintén mi a helyzet. Ha a felnőttet akartad játszani, annak az is része, hogy nehéz döntéseket hozunk meg.

2011. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem akartam felnőtteset játszani..

azt hittem szeretem.. de.. rájöttem, hogy ez nem szerelem... hanem csak fellángolás, és inkább őszinte szeretnék vele lenni

2011. máj. 17. 20:52
 9/9 anonim válasza:
mit kell ezen meglepődni anno haverom 13 évesen összejött egy 17 éves lánnyal másfél évig együtt voltak (mondjuk haverom ki is nézett tizenhatnak minimum 14 évesen)
2011. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!