Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy hiába célozgatok a barátomnak, h vegyen új ruhákat nem is érdekli az egész, pedig lenne rá pénze,de ő úgy van vele, hogy jó a 3-4 évvel ez előtti.

Nem azt mondom, hogy a legújabb divat szerint öltözködjön, csak azért engem is zavar, ha majdnem mindig ugyan azt veszi föl.Vettem én is neki pólókat, de azokat meg alig hordja, mindig kitalál vmit, hogy hosszú meg ilyenek.Pedig szerintem nincs rossz ízlésem, meg próbáltam egyszerűbbet venni.Mindig nem vehetek én neki, meg szerintem az nem nagy kérés, hogy pl egy hónapba vegyen 1-2 ruhát.Nem tudom mit csináljak vagy hogy kellene neki megmondanom, úgy hogy ne sértődjön meg. :(


2011. jún. 8. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem bűzlik a párod akkor meg? Van egy saját stílusa és lehet sporol, ez nem nagy dolog. Ha téged a ruhája zavar...:) Nehéz ezt elfogadnod? Nem fog megsértődni, ha elmondod neki, hogy mit szeretnél. Akkor fog megsértődni, ha álandóan ruhákat veszel amikor ő nem is akarja, itt a hiba!
2011. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne mondd neki.

Havonta 1-2 ruha rengeteg pénz, még az olcsó is, főleg ha magát tartja el. Nem szólhatsz bele, hogy mire költi.

Az viszont tényleg bunkóság a részéről, hogy nem veszi fel, amit tőled kapott.

2011. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eNerdzsy ***** válasza:

Ez a te problémád, nem az övé.


Döntsd el, hogy neked megfelel e ez így vagy nem.


Azért számítsd bele, hogy idővel mindenki öltözködési szokása változik, így az övé is fog.

2011. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

09:12

Miért bunkóság, ha nem veszi fel a kapott ruhákat? Te felvennél bármit amit a kedves párod ajándékoz? Elképzellek batman jelmezben bevásárolni...


Kedves kérdező: ha barátod ápolt, tiszta, akkor miért kéne beleszólni az öltözködésébe?

2011. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ha kapok valamit, legalább akkor felveszem, ha látja, meg amúgy is örülök neki. Írta is a leányzó, hogy nem batman jelmezt vett neki.
2011. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a probléma, hogy ruhákon kívül minden mást megvesz magának, meg am még mindig otthon lakik.Nem azt mondom, hogy minden hónapba szórja el a pénzét,telne rá neki csak erre sajnálja és inkább más dolgokat vesz, amik nem annyira szükségesek.
2011. jún. 8. 09:26
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csak jót akarok neki, nem értem ez miért ilyen nagy ügy?Sztem hasznos dolgot vettem és nem egy jelmezt!
2011. jún. 8. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
amugy nem értem esküszöm hogy ez mért okoz ekkora problémát neked??mármint nem az hogy nem vesz fel semmit hanem az hogy megkérdezed vagy hogy megmond neki hogy nem akar e néha másik ruhát venni.ez mért olya nehéz?
2011. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszenek neki amiket vezsel? Javaslom, együtt vásároljatok csald el magaddal, és hadd válasszon ő. Én is vettem már olyant amivel félrenyúltam, hiába láttam rajta hasonlókat. Egy szürke kis felirattal poló is lehet tetszetős is meg hivatlkodó is neki.

Mondjuk engem nem zavarna, ha folyton ugyanazt hordaná, amíg ápolt, és kényelmesen érzi benne magát.

2011. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és 09:25


Kérlek nézz utána a "metafora" fogalmának. Érthetőbb formában 10:01-es választ olvasd. Valami hasonlót gondoltam elmondani csak nem számítottam a Homályra.

2011. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!