Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy hiába célozgatok a barátomnak, h vegyen új ruhákat nem is érdekli az egész, pedig lenne rá pénze,de ő úgy van vele, hogy jó a 3-4 évvel ez előtti.

Nem azt mondom, hogy a legújabb divat szerint öltözködjön, csak azért engem is zavar, ha majdnem mindig ugyan azt veszi föl.Vettem én is neki pólókat, de azokat meg alig hordja, mindig kitalál vmit, hogy hosszú meg ilyenek.Pedig szerintem nincs rossz ízlésem, meg próbáltam egyszerűbbet venni.Mindig nem vehetek én neki, meg szerintem az nem nagy kérés, hogy pl egy hónapba vegyen 1-2 ruhát.Nem tudom mit csináljak vagy hogy kellene neki megmondanom, úgy hogy ne sértődjön meg. :(


2011. jún. 8. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok a metafora fogalmával, de szerintem érthetően leírta a kérdező, hogy a fiú ízlésének megfelelő ruhákat vett.
2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt írta, de ezek szerint még sem sikerült neki. Más, hol írta ezt? A "szerintem nincs rossz ízlésem" arra utal, hogy nem a fiú ízlése szerint választott.
2011. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a párod fekete bőrruhákat venne neked, mert ő azt szereti akkor te felvennéd? Megkérdem ismét. Felvennéd? Abban járkálnál egésznap? Ugye másabb a helyzet. Ne csinálj belőle majmot! Azt vesz fel amit szeret és te is azt veszel fel amit szeretsz. Ő már nem csecsemő akit anyuci felöltöztett kedve szerint.
2011. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!