Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szeretem barátom, már 1 éve együtt vagyunk de úgy érzem régen kicsit másabb volt, ezt úgy értem hogy ellustult pl. nem olyan gyengéd mint régen volt,nem olyan figyelmes kevesebbet simogat szex közben, és csak élvezi amit én csinálok, ezzel semmi bajom, de ő nem csinál velem semmit szinte (azt kivéve hogy megd*g).Élvezni sem élvezem, nagyon ritkán van orgazmusom, gyorsan elmegy.Lehet hogy azért sem élvezem mert benne van a csalódottság érzése hogy úgy sem fogok elmenni.Érzem hogy szeret, de azért ez is a része a kapcsoltnak valamilyen szinten. Nem akarom megbántani.Hogy kéne ezt vele közölnöm?

L20


2011. júl. 14. 22:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*benne=bennem
2011. júl. 14. 22:35
 2/14 mimano ***** válasza:
Mond el neki mit érzel. Nem kell kímélni, csak őszintén. Könnyebb lesz sokkal, ha kimondtad mi bajod és hátha megjön az esze.
2011. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az előjáték alatt érzékeltesd ezt vele, vagyis mikor már beléd akar hatolni, akkor finoman akadályozd meg, rakd magadra valahova a kezét, és mondd neki, hogy "Tudod, mi esne most jól? Az, amit régebben csináltál, amikor..." Ha szeret, akkor észbe kap, de mivel eddig nem szóltál erről, lehet nem is érzékelte, hogy ez gond. 23L
2011. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kései Sirató ***** válasza:
Kérd, hogy masszírozzon, símogasson, beszéljetek titkos vágyaitokról, szeretkezzetek fürdőkádban, kocsiban, ha nem tud igazán izgalomba hozni, akkor mondd meg enki, és ha nem változtat, én lapátra tenném.
2011. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáld vele érzékeltetni hogy a régi énje kell neked :) Hogy te igenis igényled a gyengédséget és az érzelmességet. Beszélj vele. A kimonadtlan dolgok úgyis felszínre kerülnek. Jobb nyílt lapokkal játszani :)
2011. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az is a baj hogy már az előjáték is szinte csak arról szól amit én csinálok.ha abbahagyom akkor semmi sem tesz, nem esik le neki hogy ő jön, én meg folytatom általában.
2011. júl. 14. 22:45
 7/14 anonim válasza:

kívülről úgy tűnik részéről csak a szexről szól a dolog... :S

mond neki hogy milyen jó volt régen. az én bnőm is megtette és azóta próbálom visszahozni azokat a dolgokat (hosszú csók, gyengédség...)

2011. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remélem nem csak arról. Mindig hív, keres minden nap, sokat van velem, amikor csak tud.Csak sokat dolgozik.Mondja hogy szeret, becézget.Múltkor pl felmerült az hogy évfordulónk lesz, ő hozta fel és írta hogy az a legszebb nap amikor a barátnője lettem.Nem hiszem hogy becsapna. Csak a szexxel van kis gond.
2011. júl. 14. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, annak alapján, amit legutóbb leírtál, ez a srác szeret téged. Nem kell semmi ködösítés, semmi finom célozgatás, mert a férfiak abból nem értenek. Mondd el neki ezt pont úgy, ahogyan a kérdésed alatt is leírtad.


Úgy tökéletes lesz. Szavakból ért az ember.


Ha szeret (nagyon úgy tűnik annak alapján, amit írtál), változtatni fog.


Ha nem tudtok nyíltan beszélni a szexről, és az igényeitekről, akkor nem lesz jövőtök.


Fogd fel úgy, hogy te most kezded a kommunikációt ezen a téren. Szólj neki, mert tudod, néma gyerekenek...

2011. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kertelj. Csak őszintén. Egy év után már csak lehetsz őszinte a barátoddal. Egyszerű: Szivem hiányzik a simogatás, a gyengédség. Mi történt? Miért nem adod már ezt meg nekem? Sajnálom, de nekem ez hozzátartozik egy kapcsolathoz. Én ezek nélkül nem érzem jól magam... stb...
2011. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!