Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen férjhez menni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen férjhez menni a mai világban? Lenne olyan, aki belevágna vagy esetleg már meg is tette?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem vagyok se cigány, se terhes:D
2009. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igazából ez kapcsolatfügg 18 év fölött. Én szívesen eljegyezném a barátnőmet pl amikor 20 lesz.
2009. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Passz... Én 25 évesen vettem el akkor 22 éves Kedvesemet, és a mai napig kiválóan megvagyunk. Előtte mindkettőnknek két másik párunk volt, de miután megtaláltuk egymást, mindketten tudtuk, hogy nem kell több.


Szerintem ez nem is annyira az életkoron múlik (bár persze azon IS), hanem sokkal inkább a tapasztalaton; van, akinek 18 éves korára mondjuk már 4-5 társa volt, másnak meg 20 évesen se volt még egy se. Ha valaki akár 20 évesen, x társsal a háta mögött úgy érzi, hogy a mostaniban megtalálta a számítását, és ez teljességgel kölcsönös a másik részéről is, akkor miért is ne?

2009. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En 20 evesen ferjhez mennek, ha lenne ra lehetosegem (nem papirforma, hanem anyagiak, lakas stb) de mivel nem valoszinu (sot biztos,hogy ezek nem lesznek igy nem teszem (tehetem) meg... max egy eljegyzest:)
2009. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

a csoporttarsnom is ferjnel van, 19 eves. eloszor furcsalltuk, mert tneyleg ritkasag.

neha nekem is eszembejut h jo lenne mar sajat labra allni, hazassag,gyerek es h szivesen csinalnam. de egyetem mellett sajnos erre meg par evig nem sok kilatas van es az orvosi nagyon hosszu :(

masreszt.....akik ferjnel vannak, szinte 1ikuk sem latja rendszeresen a ferjet, az egyik kamionsofor, a masik londonban tanul. mindig gondolkodok h nem-e bantak meg h ilyen hamar ferjhez mentek mert a tavolsag nagyon tonkreteszi az egyetemi eveiket.

mi 3 eve vagyunk egyutt, de meg nem allunk kesz a hazassagra, kozel sem.

2009. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én augusztusban töltöm a 20-at és kb 2 hete kérte meg a párom a kezemet... és a szülinapomig megtartjuk az eljegyzést is valószínüleg... és érzem, hogy életünk végéig együtt maradunk...olyan bensőséges közöttünk a kapcsolat(még plusz a szerelmen felül),hogy úgy érzem, senki mással, soha nem alakulhat ki ilyesmi...mondjuk ebben nagy szerepet játszik az is minden bizonnyal, hogy kb 10 éves korunk óta ismerjük egymást és egy időben (13-14 évesen)legjobb barátok is voltunk. Ha lenne pénzünk esküvőre, valószínüleg nem gondolkodnánk azon sem, boldogan kezdenénk neki a közös házastársi életnek... de sajnos az anyagi hátterünk oly kevés, hogy még arra sem futja, hogy külön költözzünk végre a szüleitől... de 3 év múlva (tehát 23 évesek leszünk)legkésőbb szeretnénk megtartani az esküvőt és (és addigra saját lakást szerezni)
2009. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24 vagyok és idén végre férjhez megyek..évek óta tervezgettük már, szóval ha meglett volna mondjuk 3 évvel ezelőtt a lagzira szánt pénz, simán férjhez mentem volna.. már akkor is.. :)
2009. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jó olvasni, hogy nem csak én gondoltam úgy 22 évesen, hogy elveszem feleségül azt a nőt akit szeretek. Gondolkozás nélkül igent mondott nekem.

Engem foglalkoztat a bulizás a feleségemet nem. Vagy egy nagyon rendes főiskolai barátom hozzájuk szoktam fél évente egyszer elmenni szórakozni. Kb ennyi. Van házunk, kocsink, macskánk, munkánk és boldogságunk.


25/f

2009. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én biztos nem, mert abból a papírból csak bonyodalmak születnek később...Akik valóban szeretik egymást, papír nélkül is szeretik egymást. Szerintem 20 évesen korai. Másrészt szerintem sok-sok éves kapcsolat után érdemes esetleg belevágni.

Nekem a bratyóm pl. 7 éves kapcsolat után házasodott meg. Megszületett a gyerek és meg is csalta utána a feleségét. A 8. évben meg elváltak...Szal mi a garancia, hogy az a kapcsolat pláne annyi idősen életre szóló lesz?

2009. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18:20


ha a gyerek 3 év után születik meg akkor is megcsalta volna és elhagyja... nem kell ehhez házasság. A srác nem volt felnőtt egy gyerekvállaláshoz... az ilyet úgy hívják: gyáva

2009. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!