Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen férjhez menni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen férjhez menni a mai világban? Lenne olyan, aki belevágna vagy esetleg már meg is tette?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Én semmiképp sem, sőt egyáltalán nem tervezek férjhez menni. :) De nyilván van ilyen. Tegnap a TV-t kapcsolgatva a Mónika Showban volt egy 19 éves csaj, akinek már férje volt (igaz, cigánylányról van szó).
2009. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
5 bnőmből 3 már férjhez ment, egyik 18, másik 19, harmadik 21. volt.
2009. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit korainak tűnik, de ha pl. 16 éves korom óta (lett volna) lenne egy komoly kapcsolatom, akkor lehet, hogy igen. Ez inkább a kapcsolattól függ, hogy készek vagytok-e már erre
2009. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mindegyik színmagyar, vagyis az első félig német. :P
2009. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Neeem...

18 vagyok...

Lassan 3éves kapcsolatom van...

De én még várok...

Jó sokat!!!

2009. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok. 20 évesen volt egy komoly kapcsolatom, de nem akartam férjhez menni. Jól is tettem, mert cask jöttek a problémák. Amik akkor is jöttek volna, ha házasok vagyunk.
2009. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

19 évesen mentem férjhez (nem vagyok roma). Esküvő hirtelen jött, nem igazán vagyok házasság párti. 18 évesen terhes lettem (gyógyszer mellett) és úgy döntöttünk, hogy megtartjuk a gyerkőcöt, részben miatta házasodtunk. Nem így terveztem az életem, de most már nem bánom. Szüleim sokat segítenek, bármikor szívesen vigyáznak a gyerekre. Bulizás nem nagyon érdekel (már). Barátokkal természetsene nem szakadt meg a kapcsolat, de kicsit nehezebb összehozni a találkákat. Mikor nekem volt kicsi a gyerek én mozdultam egy kicsit nehezebben, most nekik van ilyen "problémája". Annak ellenére, hogy fiatalon vállaltuk a babát ugyan úgy megszereztem mindent mint azok, akik csak "idősebb" fejjel vágnak bele. Tanultam, dolgozom, spórolok, 2+fél szobás lakásom van (hitel nélkül). Férjemmel együtt vagyunk, éljük a rendes családi életet, a gyerekkel és a kutyákkal :) Több gyereket nem tervezünk. A dolgokat úgy fogtuk fel, hogy mi tök fiatalok leszünk mikor a gyerek már kiröppen, élhetjük utána az életünket. Feltéve, hogy nem tesz korán nagymamává :)

28/L

2009. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nagyon korai 20 evesen ferjhez menni.

En 24 eves vagyok, de eszem agaban sincs ferjhez menni, abban az esetben sem ha kapcsolatom lenne.

Ugy erzem tobb evre lenne szuksegem mig ilyesmibe bele tudnek vagni, HA egyeltalan bele fogok valamikor...

Engem nem nagyon vonz a hazassag, szerintem sok ajtot becsuk es ugyanakkor be is zar orokre.

Lehet, ha egy megfelelo parra akadok, akkor talan maskepp fogok gondolkozni, de akkor is csak kesobb tennem meg ezt a hatalmas es komoly lepest, talan mikor mar kozelednek a 30-as evemhez vagy a korai harmincas eveimben.

2009. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom 21 évesen házasodott... 3 évig tartott... onnantól romlott... most mi egy éve vagyunk együtt! ez a házassága már lassan 6 éve volt! de bennem bennem van úgyhogy biztos nem fogok még hozzá menni úgy kb. ... 5-6 évig!! nem is vagyok házasság párti! és a környezetemből tapasztalom, hogy házasság után lefelé csúsznak!
2009. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Most 20 vagyok, tavaly volt az esküvőnk. Mindenki ritkaságszámba tartott minket. Nekem természetes volt.


Ja, a férjem is 20 éves:)

2009. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!