Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltak tanácsát kérném!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak tanácsát kérném!?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsak meg egy félénk lányt? Nagyon jó baráok vagyunk, és megbízható forrásból tudom, hogy tetszem neki. Ez kölcsönös. Namármost; kb egy hétig együtt leszünk egy táborban. Itt már lépnem kéne valamit? Ha igen, mit? Mi az amivel elronthatom ezt az egészet, és mivel juthatnék elôbre? Neten rengeteget beszélünk, ott utaljak erre-arra, vagy inkább ne? Kérek mindenkit, mindent mobdjon el, ami eszébe jut, és nekem hasznos lehet, rengeteget segítene! Elôre is köszönöm!
2011. júl. 11. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem se msn-n intezzetek,mert ha felenk,ahogy mondod,akk előben nehez lesz neki felszabadulni. a gep előtt ,ahol nem neztek egymasra,mindenkinek könnyebb kommunikalni:))
2011. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a ne msn-en beszéljétek meg dolgot egyenlőre lehet hanyagolni, ha táborban sikerül egymásra találnotok, akkor úgysem msnen fogtok többet beszélni :)

Próbálj meg laza lenni, sétálgassatok kettesben, néha érj hozzá esetleg "véletlen" a kezéhez, csak hogy valami fizikai érintés is legyen, azt szeretjük:D

A többi meg már úgyis jön magától. Nem írtad mennyire félénk, ezért a csókkal nagyon vigyázz, ha már így kérdezed mivel lehet elrontani. Ne támadd le, figyeld mindig az arcát. Ha ücsörögtök kettesben (azért csak ketten, nehogy zavarba jöjjön a többiek előtt) nyugodtan öleld is át. Valamelyik kommentbe egyértelmű lett, hogy tetszetek egymásnak, szóval szerintem olyan nagyon nem tudod elrontani. Elég intelligensnek tűnsz, sok sikert nektek! :)

2011. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:D Elég közel lakunk egymáshoz, távolgás nem akadály.
2011. júl. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!