Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltak tanácsát kérném!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak tanácsát kérném!?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsak meg egy félénk lányt? Nagyon jó baráok vagyunk, és megbízható forrásból tudom, hogy tetszem neki. Ez kölcsönös. Namármost; kb egy hétig együtt leszünk egy táborban. Itt már lépnem kéne valamit? Ha igen, mit? Mi az amivel elronthatom ezt az egészet, és mivel juthatnék elôbre? Neten rengeteget beszélünk, ott utaljak erre-arra, vagy inkább ne? Kérek mindenkit, mindent mobdjon el, ami eszébe jut, és nekem hasznos lehet, rengeteget segítene! Elôre is köszönöm!
2011. júl. 11. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt már most előre bocsájtom, hogy legalább 1 évet kell várnod, mire egy ilyen lánnyal punci közelbe jutsz.
2011. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15-15 ugyh nem is áll még szándékomban.
2011. júl. 11. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is eléggé félénk vagyok. Ha menősködsz az nem rossz kis mennyiségben. Ne beszélj hülye fiús dolgokról, ne nyomulj (azzal rontasz) és ne kérdezz sokat róla majd ha akar beszél :)
2011. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

hát, csak beszélgessetek sokat, és személyesen, ne fészbukon, meg msn en, az nem az igazi. és legyél vele redes, kedves, csak ne vidd tulzásba :D és várj egy picit vele, és ha ugyvan akkor kérdezz rá, hogy milenne ha ti ... vagy hátt ami-ahogy jön

csak sok szerencsét ;)

2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
*rendes
2011. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Megy a zöld kéz! Aki gondolja, az még írjon, megköszönném!
2011. júl. 11. 22:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Most is írtam neki h szeretem, és azt írta hogy;"tudod hogy énis:$" ez az aminek gondolom?:$
2011. júl. 11. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:

hjajj..az msnezést kérlek felejstd el! az egy nagy kalap..sz*r,már bocsi:(

a táborban ne nyomulj rá,de kezdeményezned kell valamit,ha biztos vagy abban,h a lánynak tetszel. nagyon sokat beszélgessetek,legyetek kettesben,térj ki a kettőtök témára is és ha úgy adja meg látod rajta akkor meg is csókolhatod,de óvatosan:))

soksikert!

2011. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy egyébként egy helyen éltek e, vagy csak így neten tudtok beszélgetni?
2011. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívd el filmezni. :D
2011. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!