Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bennem a hiba, s hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bennem a hiba, s hogyan valtoztassak ezen? Leginkabb fiuk tanacsat szeretnem.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bennem van a hiba es valtoznom kell.

18 eves vagyok, s meg soha nem volt baratom. Sokat jarok bulizni, en tenyleg nem ulok a negy fal kozott, a szoke hercegre varva. Barataim szerint, turelmesnek kell lennem. De meg meddig?

Ha megtetszik egy fiu, akkor vagy az van, hogy mar foglalt, vagy nem mer lepni.

Most is van egy srac, s tudom, hogy tetszem neki, de egyszeruen nem kezdemenyez. En ezt nem ertem.

Neha gatlasos vagyok, de eleg hamar feloldodok.

Oszinte velemenyeket kerek, foleg fiuktol.

Koszi:)


2010. dec. 28. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor tessék kezdeményezni. Ha puhap.cs fiúkat keresel, megvan a megoldás: lépj te.
2010. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszel egy fiúnak, olyan nincs, hogy nem kezdeményez! Egy pasi előbb utóbb megszerzi magának amit-akit akar, ha nem akkor nem kellesz neki, vagy nem férfi!

Amúgy, már bocs, de nem vagy egyszerűen csak csúnya?

2010. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert te szep vagy? am kuldj egy privit:))
2010. dec. 28. 20:32
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
lol xD már most látom hogy beképzelt a kérdező xD vagyis legalábbis utl sok EFO xD
2010. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg azért nem kezdeményez, mert fél az esetleges elutasítástól. A feladatod, hogy növeld az önbizalmát úgy, hogy olyan jeleket küldesz felé, ami érezteti vele, hogy ha elkezdene közeledni feléd, akkor te nem löknéd el magadtól. Persze az sem jó, ha csak úgy odadobod magad. Meg kell találnod a kettő között az aranyközéputat, ami nem egyszerű. Kívánok hozzá sok sikert :-)
2010. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te...nem kell egyből rá ugrani csak finom...mosoly stb... aztán ha vette az adást és közeledik akkor ne lökd el...nyiss felé aztán így tovább szépen lassan....amúgy a fiúk jobban szeretik ha egy lányért küzdeni kell...jobban megbecsülik szóval közeledj de azért tarts távolságot is,de ne ess túlzásokba... sok sikert
2010. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
tölts fel egy képet, és megmondom, hogy mennyire vagy vonzó
2010. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ha kuldsz privit,akkor esetleg kuldok kepet. de itt nem szeretnek
2010. dec. 28. 21:48
 9/19 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen, csak nem él ez az opció...

vagy én vagyok sügér?

2010. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy benned van a hiba, azt is tudnod kellene mi a hiba.

Könnyen lehet, hogy egy olyasfajta elérhetetlenséget sugárzol a férfiak felé és mint köztudott az ember fia sem szeret pofára esni, igy megy inkább a biztosra.


Küldj egy privátot képpel és megmondom mi a gond.

2010. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!