Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanál ha a párod azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál ha a párod azzal állitana be valameik nap, hogy ő nyitott kapcsolatban szeretne élni veled? Velem ez történt, nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy ott az ajtó, csövi.
2011. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy fölösleges ezen problémáznia, mert mostantól látni sem akarom...
2011. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lapátra tenném.. Mondjuk össze sem jönnék olyannal, aki ilyet mond.. (mert azért valljuk be, aki kicsit is jó emberismerő, az látja ki milyen dolgokra hajlamos...) Aki ilyet mond az ki akarja csikarni a szakítaást, h ne Nkei kelljen kimondania, vagy jól elvan Veled, de vmi hiányzik, de még meg akar tartani vészhelyzetre... Szóval azonnal szakítanék.. nekem komoly kapcsolatra van szükségem, pont olyanra, amiben a férjemmel élek! :)
2011. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
hát... attól függ, hogy te mit szeretnél :) Ha komoly a kapcsolatotok, akkor én megmondanám, hogy itt a cuccod, szia! Ha viszont nem olyan komoly, csak pár hónapos/hetes kapcsolat, akkor még bele is mennék, majd meglátnám, milyen a dolog. Ez a szerelem mértékétől is függ, meg hogy mennyire komoly a dolog.
2011. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

először megkérdezném mit is jelent az a nyitott kapcsolat, mert láttam már csúf félreértéseket.

aztán amikor közli hogy hát hogy ő más nővel is, akkor a képébe röhögnék, és megkérdezném hogy be akarja-e mutatni akivel megcsalt, vagy csak meg akar csalni, vagy jöjjek rá magamtól? ez után már cska egy kérdésem lenne... mije van még nálam amit vissza akar kapni:)

2011. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
85%

Aki ilyet mond a párjának, az semmibe veszi az illetőt, leszarja, kihasználja és kidobja, mint egy használt rongyot. Aztán még elvárná, hogy a párja ott legyen neki talonba, amikor ő méltóztatik megbánni/megunni a kalandozásokat... Hát a nagy ló...


Dobd ki, amíg még maradt önbecsülésed!

2011. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy van fél órája összecsomagolni, és távozni szépen.
2011. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel erre nem vagyok nyitott személy ezért azt mondanám neki, hogy jó éljen nyitott kapcsolatba... csak ne velem!

És az lenne az utolsó mondatom hozzá az életben.

2011. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Ha szeretne, nem akarna másokkal szexelni.
2011. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy kapcsolat két emberről szól. Ha az egyik mással akar k.rni, akkor ott már nagy gondok vannak és nem érdemes folytatni.
2011. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!