Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire etikus ráhajtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus ráhajtani a beosztottamra?

Figyelt kérdés

2 hónapja helyeztek át a jelenlegi munkahelyemre igazgatónak. Járnak hozzánk diákok dolgozni. Van egy diáklány, aki elég sokat jár hozzánk. Már amikor bemutattak neki, akkor nagyon megtetszett nekem. Nagyon csinos, szép, aranyos lány, elsőre szimpatikus volt. Azóta sokszor dolgoztunk együtt, mármint úgy együtt, hogy egy műszakban, szóval sokszor összefutottunk, munkaügyben váltottunk néhány szót. Ebédszünetben beszéltünk egy kicsit 1-2 alkalommal. Nagyon tetszik, és ha nem lenne a beosztottam nem tökölnék ennyit már rég randira hívtam volna, de nem tudom jó ötlet-e. Mert mégiscsak a főnöke vagyok, még ha nem is állandó munkatárs, bár igazából nem tőlem függ a munkája. Olyan értelemben nem, hogy nem rajtam múlik, hogy mennyit jön dolgozni, én csak szólok a diákszövetkezetnek, hogy kérek x darab diákot és ők küldenek valakit. Nyilván mivel általában ráér, ezért jön ő, bár volt már rá példa, hogy a kollégák direkt mondták, hogy kérjem őt, mert jól dolgozik, meg annyit van itt hogy eléggé beletanult már a dolgokba. Hónapokkal előttem is itt volt már. Meg a többi kollégával is nagyon jóban van, úgy vettem észre hogy szeretik. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha esetleg lenne köztünk valami, akkor azt tuti nem mondhatná senki, hogy esetleg azért van ennyi munkája, vagy azért ismerik el amit csinál, mert a főnökkel kavar, ő már tulajdonképpen bizonyított mielőtt én idekerültem volna. Szóval mennyire necces ez a helyzet? Amúgy vannak párok a kollégák között, és velük nem szőröznek emiatt, teljesen elfogadott a dolog.

Ja és igaz, hogy diák, de nem annyira fiatal, szal nem egy tinilányt akarok felszedni. Azt nem tudom, hogy ez a dolog egyáltalán kölcsönös-e. Mindig kedves velem, de ő mindenkivel kedves, mindenkire mosolyog. Bár a múltkor észrevettem, hogy engem néz, mikor azt hitte nem látom. De nem tudom egyáltalán komolyan venne-e, nem szeretném ha azt hinné csak ki akarom használni. Szerintetek, be merjem vállalni?


2011. júl. 9. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ajánlom. ki fogják utálni, meg szivatni, mert protekciója lesz, ezenkívül megromolhat a munkaviszony, ha vége lesz. szerintem rúgd ki, aztán mehet. ha neki megér ennyit, hajrá:)
2011. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs a sztorit nem olvastam el. ha nem te vagy a közvetlen munkaadója, mit tökölsz?;) hívd el.:Dhajrá
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. :)
2011. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rengeteget agyaltam már rajta. Az, hogy ki fogják utálni, meg szivatni, azért nem gondolom, hogy így lenne, mert mint mondtam előttem is itt volt már, ismerik, tudják, hogy dolgozik, kedvelik a kollégák. Én pedig nem akarok vele kivételezni, azért mert esetleg lesz köztünk valami. Az meg, hogy megromolhat a munkaviszony, ha vége lesz, hát úgy nem indulhatok neki egy kezdődő kapcsolatnak, hogy mi van ha vége lesz. Nyilván gondoltam rá, hogyha nem úgy alakul, akkor mi van, de igazából ő szeptembertől folytatja az egyetemet és kevesebbet lesz nálunk, úgyhogy nem fogom ennyit látni úgyse, mégha nem is jön össze a dolog akkor se lenne cinkes. Kirúgni nem rúghatom ki, mert nem vagyok a közvetlen főnöke igazából, azért meg tuti nem fog felmondani, hogy együtt lehessünk, nem brahiból dolgozik, hanem mert szüksége van a pénzre.

Annyiszor átgondoltam már, de nem tudom mi legyen. Csak azt tudom, hogy nagyon tetszik és ha meglátom mindig nagyon örülök, és mostanában állandóan azon jár az agyam, hogy milyen lenne ha lépnék felé.

2011. júl. 9. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg? Hajrááá!!
2011. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A többieknek nem kell tudnia.
2011. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet probalni, felteve hogy a lanynak van lehetosege mashol dolgozni ezutan. Vagy azert mert osszejottetek, vagy azert nem.
2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tudod, ez nagyon korrekt dolog, h te ennyit gondolkozol, h nézed az ő érdekeit is, minden tiszteletem a tiéd.

ha neked ennyire tetszik, akkor mindenképp add tudtára, nem olyan lánynak tűnik, aki ha nem is tetszel neki, elmondja a többieknek. semmiképp ne hagyd, lehet h egy igazi kapcsolat mellett mennétek tovább.

de ha valóban összejöttök, mutasd meg neki ezt utólag, mert ez nagyon kedves és figyelmes dolog.

2011. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem belevágok és randira hívtam. Igent mondott, nagyon jól sikerült és azóta egy pár vagyunk:) Nem vertük nagy dobra egyelőre, de nem is titkolózunk, vannak akik már tudják, de senki nem akadt fenn rajta a munkahelyen, úgyhogy minden szuper. Köszönöm a tanácsokat!
2011. júl. 31. 01:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! : ) Megérte :)
2011. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!