Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Etikus-e hazudni egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus-e hazudni egy lánynak, úgy, hogy igazából szóba sem áll velem, de ha álnéven csevegek Vele, nagyon jól elbeszélgetünk?

Figyelt kérdés
Szóval összevesztünk, nem hiszi, hogy mi valaha meglennénk jól, ezért álnéven beszélgetek Vele, és így nagyon jól kijövünk. Én magamat adom, Ő is magát adja. Ha idővel leleplezem magam, vajon megérti, hogy miért akartam annyira, hogy újra beszélgessünk? :)
2010. jan. 17. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem az igazi éned béküljön ki vele..ha megtudja h álnéven beszélgettél vele soha az életben nem áll veled szóba..érthető mivel hazudsz neki másnak adod magad
2010. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ha velem csinálnák ezt még csak nem is köszönnék neki ha ez kiderülne.
2010. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy szóba sem akar állni velem. :S

El sem olvassa, amiket írok... Nem figyel rám, teljesen elbújik előlem...

Ezért beszélek álnéven. Most ne úgy vegyétek, hogy másnak adom ki magam. Csak visszatartok minden személyes információt. :)

2010. jan. 17. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tudja, hogy veled beszélget...

;)

2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nevet, például... Vagy az olyan dolgokat, amiről egyből rámismerhetne.
2010. jan. 17. 12:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Ebben honnan vagy Te olyan biztos? ;)
2010. jan. 17. 12:50
 7/15 anonim ***** válasza:
de mi miatt nem beszél veled???? valami miatt csak nem..és ha megtudja h veled beszélt még az esély is elszáll h valaha szóba álljon veled..tapasztalat..velem is csináltak már ilyet
2010. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez a legjobb ötlet? Mindenáron hazudnod kell neki? Szerintem minél előbb mondd el, miért is csinálod ezt, különben csak azt fogod elérni, hogy még jobban eltávolodtok egymástól. Azt pedig te sem akarhatod. Mennyire volt komoly az az összeveszés? Egyáltalán min veszekedtetek? (ha nem túl indiszkrét a kérdés)

19/L

2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hagyd hogy rá jöjjön, hogy ki vagy..aztán tegyél úgy mintha nem tudtad volna kivel beszélsz:D
2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, mi mást tehetnék? Minden levelet töröl, tilt, töröl mindenhonnan... Semmit nem hallgat meg... :( Amikor konkrétan rákérdez, én vagyok-e az, akkor mindig épp mennem kell. :D Vagy olyat mondok, hogy végülis minden megeshet. :) És gyorsan elhúzok. Szóval hazudni nem hazudok, csak visszatartom az infót. De szerintem már tudja, hogy én vagyok...
2010. jan. 17. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!