Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Etikus-e hazudni egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus-e hazudni egy lánynak, úgy, hogy igazából szóba sem áll velem, de ha álnéven csevegek Vele, nagyon jól elbeszélgetünk?

Figyelt kérdés
Szóval összevesztünk, nem hiszi, hogy mi valaha meglennénk jól, ezért álnéven beszélgetek Vele, és így nagyon jól kijövünk. Én magamat adom, Ő is magát adja. Ha idővel leleplezem magam, vajon megérti, hogy miért akartam annyira, hogy újra beszélgessünk? :)
2010. jan. 17. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha én lennék a lány helyében biztosan haragudnék rád,és törölnélek..

Tudod nem szép dolog,hogy ő valamilyen nszinten kiadja magát neked,te pedig mindent tudsz,és ezt élvezed..

ez eléggé gáz,és lehet,hogy emiatt hiú ábrándokat kergettek mindketten

L22

2010. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolod,hogy talán oka van,hogy töröl,téged?

Miért nem akarod ezt elfogadni,és békén hagyni.A végén annyira megharagszik majd,hogy "folyton mindenhol ott vagy"h,még ennyire sem fogsz tudni vele beszélni.Szerintem hagyjad,ne legyél erőszakos.

2010. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Neeem, ezt csak most csináltam meg egyetlen egyszer... Nem akarom többször, de már nagyon érdekelt, hogy mi van vele...
2010. jan. 17. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd csak vele nyugodtan, hagyd hogy elmélyüljön a dolog, aztán egy idő után kérj tőle egy randit. Kivácsi lennék a fejére, amikor meglátna, persze lehet rájönne, hogy te nem is vagy olyan rossz fej mint amilyennek gondolt, ha ilyen jól eltudott veled beszélgetni.
2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

16*10 nem gondolod,hogy kicsit számíító húzás lenne

Lehet,hogy a "te mit keresel itt?? " kérdéssel kimerülne a kis csevegés.

2010. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!