Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Búfelejtés (szerelmi bánat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Búfelejtés (szerelmi bánat) más karjaiban? Mennyire etikus ez?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja dobtak. Nagyon szerettem (a mai napig is). Szeretném elfelejteni, de egyedül nem megy. Kell hozzá egy társ, akiben megtalálhatom az igazit. Kell, aki felülmúlja a régit, aki elfeledteti a múltat és vmi sokkal nagyobb dologgal ajándékoz meg. Mennyire etikus mást "használni" búfelejtőnek?

Tudom, hogy csak olyannal tenném, akivel több is kialakulhat (kalandok kizárva) és nem csak pusztán eltereli a gondolataimat.

Van egy fiú, aki udvarolgat, szimpi is. De mit szólna ő mindehhez? Ahhoz, hogy az a feladat várna rá, hogy kitörölje a fejemből a régit, hogy ő foglalhassa el a helyét. Szeretnék kimászni a depiből, amiben segíthetne is. Szükségem volna a lelki támaszra, arra, hogy vki végre igazán szeressen és én is viszont szerethessem. De félek szeretni. Két durva csalódáson vagyok túl, ez annyira mély nyomot hagyott bennem, hogy nem merek nyitni más felé, mert félek, hogy megint megégetem magam. Tehát a vágy és a félelem küzd most bennem egymással.


2009. ápr. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire etikus? Ugyan már, ne legyünk ennyire álszentek, hiszen az emberek legnagyobb részének több partnere van élete során, tehát megy az egyik, jön a következő. Mindenki tisztában van vele, ha összejön valakivel, hogy volt elődje is. Sőt, sok embert az sem zavar, ha tudja hogy a kiszemeltje foglalt, mégis ráhajt.

Főleg, mivel azt írod, hogy azt szeretnéd, hogy ki is alakuljon valami komolyabb az új jelölttel, nem is értem, hogy akkor mi is a probléma??

2009. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam anno.Kutyaharapást szőrével.És igaz a mondás csak egy hétig volt sóvárgás az ex után és hamar feledtem.Azóta 8 év telt el és van egy kislányunk is:)Csak ne mond el neki rögtön az elején,hogy búfelejtőnek kell mert akkor nem járna veled.Úgy érezné,hogy összehasonlítod az exeddel.Szerintem ne hagyd ki.Lehet,hogy ő az igazi!:):)
2009. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Had ne sajnáljam már szegény srácot. Hidd el, örömmel fog vigasztalni. :)
2009. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szerelmi bánatom, és pont akkor jött egy srác, aki belémzúgott, aztán összejöttünk, teljesen elkényesztetett, nagyon szeretett, de én mondhatni kihasználtam, mert később rájöttem, hogy csak azért kellett, mert fájt a szívem, de ezt akkor még nem tudtam, mikor elkezdtem vele járni, mert nem voltam magamnál...:S:D Utána szakítottunk, és elmúlt a bánat.:) Azóta se vágyok vissza ahhoz a fiúhoz, aki dobott.
2009. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem nincs ebben semmi rossz se, ha az érzéseid komolyak az új fiú iránt.

Ha nem komolyak, vagyis csak ki akarod használni a helyzeted, akkor nagyon is elgondolkoztató, és gusztustalan, mert az új srác azért jönne veled össze, mert szeretné, hogy az övé légy. Viszont, ha komoly érzésekkel nem rendelkezel az udvarlód irányában, akkor végülis becsapod, ő többet szeretne, te pedig igazából semmit.

Akkor vágj bele az új udvarlóddal, ha úgy érzed menni fog a komoly kapcsolat.

23 ff

2009. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valoban nem szep dolog, de mukodik: kutyaharapast szorivel.

en ilyen szakitasok utan 1 darabig olyan pasikkal "szorakoztam" akik vagy vmiben nagyon az exemre emlekeztettek "potlaskent" vagy olyanok akik total ellenteteik es kieltem rajtuk a duhomet. pl az exemhez folyton en kellett alkalmazkodjak mivel zsufoltabb volt a programja. az uj pasimnak kijelentettem h fel 4kor. pont. ha nem tudott csak 4re jonni, akkor azt mondtam hagyjuk legkozelebbre. es jott fel 4re. nem vagyok buszke ra. es nem is birtam sokaig igy, 1-2 het alatt rajuk is untam mindig. de kb fel evre ra jottb 1 olyan pasi aki teljesen megbolonditott es attol kezdve tobbet eszembe se jutott az exem. nekem ez igy nagyon bevalt.

2009. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is belevágnék!

Ezért szerencse,hogy Te vagy a nő.

Ha egy férfi próbálna meg így új társat találni,őt a nagytöbbség inkább megbélyegezné!

2009. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!