Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lányok, kihaltatok?!

Figyelt kérdés
Vagy már csak azok maradtak, akik csak kihasználják az embert, és aztán eldobják, mint egy lemerült vibrátort?-,-
2011. júl. 7. 21:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Rendes lányokat keresel?

Nos aki igazából ismer egy nagyon rendes srácnak ismer. Én is rendes lányokat keresek. 18 éves vagyok, diszkóba nem járok, keményen sportolok, tanulok, hogy elérjem a celjaimat, de ezért az emberek többsége kiközösít. Nem nagyon jönnek be a ribanc stílusú csajok.

A divatot n igazán követem, mert olyan ruhákat hordok ami nekem tetszik. A divatmajmok meg csak azt látják, hogy tökéletesek, közben az a nagy igazság, hogy mind egyformák...


Nem tudom. De ha lenne barátnőm én nem nagyon használnám ki, mert úgy kell gondolkodni mi lenne ha engem is kihasznalnanak. De mar olyan szinten el vagyok keseredve, hogy az igaz szerelemben hitemet vesztettem.


Állítólag jól is nézek ki., erről tettem itt felmegy kérdést képpel es csak pozitív válaszokat kaptam.


A hölgyek meg ne lépődjenek meg ha írok nekik egy levelet. Szeretek ismerkedni.


18F

2011. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Minek hinti a porcukrot mindenki. Akár bevalja akár nem, mindenkit az ágybajutás motivál, így vagy úgy.
2011. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 szamóca.. ***** válasza:
100%

micsoda önpromó...

jobb ez mint egy mosópor reklám.:D

2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét a levelezéshez! Remélem Neked nagyobb szerencséd lesz!
2011. júl. 7. 22:47
 35/45 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem hogy milyen a rendes lány, és a ttk-kat is én is írtam.


Azért őket írtam, mert én is az vagyok, és mellesleg lány.

Nem csak ők, de őket tudom :)

Az informatika pedig nem azért fontos, mert legyen informatikus, hanem , mert nálunk Pécsen ezen a helyen lehet nyugodtan élni és létezni, tanulni, ilyesmi. De emellett nálunk, a külső részen, szoktunk enni, játszani, beszélgetni...


Szóval mindenhol van ilyen.

Valószínűleg az előző párom rólam is azt gondolja, hogy szemét vagyok, mert rögtön közöltem, hogy vége, amikor éreztem, ez így nem mehet, de én ezt így éreztem tisztességesnek.



22/L

2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
nem haltunkki de haolyan lanyt keresel aki csinos szép megijenek akkor olyanokat pl edzőterembe keress csak azmegnem biztos hogy valami nagy ész.
2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
én gyurni járok és jóval 3 egész fölött van az átlagom.. na én vagyok a kivétel... :)
2011. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de én még rendes lánnyal nem nagyon találkoztam...
2011. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki rendes, és pont olyan mint a kérdezők igényei.

Nem haltak még ki csak ritka példány. De ez van, bele kell törődni, hiába keresgélsz nagyon nehezen fogsz találni. Nekem se megy, de még nem adom fel.

2011. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:01


Szia! Hány éves vagy? Az ilyen lányok nagyon ritkák mostanában, pedig én is ugyan így szórakozom ahogy te.

2011. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!