Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lányok, kihaltatok?!

Figyelt kérdés
Vagy már csak azok maradtak, akik csak kihasználják az embert, és aztán eldobják, mint egy lemerült vibrátort?-,-
2011. júl. 7. 21:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egytől egyig... komolyan... nem hiszem el mit rinyálnak itt a neten...

bizonyára a normális csajokon meg sem akad a szemetek, nem veszitek észre őket. mert ők nem olyan kirívóak. hát így jártatok.

2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem haltak ki, csak nektek r.ibanc kell!
2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét...
2011. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

egymást követően ez a 3. kérdés, ahova kb ugyanazt tudom írni. rossz helyen keresed őket. mert bárki is mondja neked, hogy ő más, valószínűleg csak átver, mert aki rendes, intelligens, az általában nem állítja magáról ezt. de könyvtárban, kávézóban ismerkedj és ne discoban pl, mert sokkal értelmesebb lányokat találhatsz ott.


14L

2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

"bizonyára a normális csajokon meg sem akad a szemetek, nem veszitek észre őket. mert ők nem olyan kirívóak. hát így jártatok."


Ezt tapasztalom én is..

2011. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik 5.szörre is ideírják, hogy rossz helyen keresem... KÖZLÖM HOGY OLVASSÁK EL, AMIT ÍRTAM KOMMENTBEN! Még sose voltam diszkóba! És hányok a kivágott felsős ribancoktól! Szeretem, ha egy lány intelligens, de ha azt ellenem használja, az elég rossz..-,-
2011. júl. 7. 22:24
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

vannak,de már nem hisznek,mert nagyon sokszor csalódtak..

én pl már 2x..

szívemet lelkemet beletettem a kapcsolataimba,a pasik meg csak játszottak velem,mint macska az egérrel..

most ott tartok,h nem akarok férfit látni se!!!

L/25

2011. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 DakotaDamon ***** válasza:
90%
Jelentem, élek!
2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%

Pff... rendes pasik, kihaltatok?! :DD

Mert én még úgy tudom rendes lányok közé tartozom... :D

2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
én tök rendes lány vagyok :D kikérem magamnak ;)
2011. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!