Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lányok, kihaltatok?!

Figyelt kérdés
Vagy már csak azok maradtak, akik csak kihasználják az embert, és aztán eldobják, mint egy lemerült vibrátort?-,-
2011. júl. 7. 21:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
osztom a véleményt... -.-
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még rendes lányok,csak nem mindegy hogy hol keresik őket.(pl.diszkó,stb)
2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 szamóca.. ***** válasza:
100%
ha lemerülsz mint egy vibrátor, az már régen rossz...
2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Én Erdélyben lakom és úgy gondolom, hogy nálunk a rendes pasik haltak ki.
2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem haltak ki, csak lehet őket is kihasználták már és most óvatosabbak ill. egy darabig inkább nincsenek jelen a palettán.


Esetleg rossz körökben mozogsz.

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Létezünk :)

Csak pl. én nem járok diszkóba, hanem haverokkal kocsmába ha már kimozdulás, vagy olyan előadásokra, ahol olyanról beszélnek, ami minket érdekel, kirándulni hasonlók.

A kocsmázás alatt ne azt értsétek hogy lerészegedés, általában egy pizza max 1-2 sör, de inkább üdítő.

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Nem haltunk ki mert még mindig vannak akik tartós kapcsolatra vágynak és énsem az a fajta vagyok aki kihasználja a barátját majd "eldobja"! Biztos találsz majd valahol 1 lányt aki nem ilyen! Aki szeretni fog téged! csak keresned kell! sok sikert :D
2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Még sose voltam diszkóba... De ha Erdélyben vagytok még, akkor már irigylem a románokat, hogy hozzájuk csatoltak Titeket!:/
2011. júl. 7. 22:04
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért így elég erős... -.-"

Én például rendes lány vagyok, nem használom ki az embereket, sőt, elítélem az ilyent!!!

Ha lenne barátom, akkor nem a pénze miatt szeretném, hanem önmagáért.. Nálam a belső tulajdonságok fontosabbak, mint hogy mekkora pénztárcája van...

Amúgy ezt simán el lehetne mondani a pasikról is, a legtöbb egy csőnacis b.nkó, akiknek nem számítanak a lányok érzései stb... És egy csomó olyan pasi van, akinek csak szexre kell egy lány, aztán mehet amerre akar... :| -.-

2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek csak maximum nem olyan kell neked, mint azok a rendes lányok. :-) (gondolok itt külsőre).
2011. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!