Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lányok, kihaltatok?!

Figyelt kérdés
Vagy már csak azok maradtak, akik csak kihasználják az embert, és aztán eldobják, mint egy lemerült vibrátort?-,-
2011. júl. 7. 21:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk még, de a fiúk azt tükrözik, nekik csak a plázacicák, a ribik és a nagymellű, jóseggű lányok kellenek nekik. Rengetegen ezért csak a külsejükre adnak, és ellepik az utakat, meg mindent. Ezért mi kevésbé vagyunk feltűnőek...
2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most visszakérdezek :


Nálad mit jelent a rendes lány?

2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk,vagyunk,csak általában nehéz belénk botlani,nem nem kelletjük magunkat mindenhol vagy nem is figyelnek fel ránk a férfiak. Nekem mondjuk 4éves kapcsolatom van,de rengeteg egyedülálló,rendes lány mászkál az utcán,csak szépen elsétáltok egymás mellett. Egyébként megjegyzem,hogy manapság rendes fiút találni is marha nehéz,úgyhogy én minden szempontból szerencsésnek tartom magam!

19/L

2011. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kinézete csak másodlagos, csak tudjon szeretni
2011. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
90%
Vagyunk, nem haltunk ki. Én is egy rendes lány vagyok :)
2011. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

1.: Nem pakolja ki amije van. (ha van, de ha nincs az is jó)

2.: Intelligens, vagyis lehet Vele miről beszélgetni.

3.: Jó barát/hűséges társ

4.: Ne legyen kétszínű.

5.: Ne verjen át.

2011. júl. 7. 22:35
 27/45 A kérdező kommentje:
előző kommentem annak szól aki kérdezte, h mi a rendes lány.
2011. júl. 7. 22:38
 28/45 anonim ***** válasza:
:D nem tudom mennyi idős vagy, de ilyen lányokkal vannak tele a természettudományi karok például, és olyan helyeken mint aula, vagy Pécsen pl.: a Szenes meg ilyesmi helyeken elég sokszor előfordulnak :) Legrosszabb esetben valamelyik informatikai központban megtalálod őket
2011. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Vele is így találkoztam, aki átvert... Közösen informatika képzésen-,-
2011. júl. 7. 22:42
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a természettudományi karok? :D Najó, szóval vannak elegen, nyitott szemmel kellene járni.
2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!