Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne változtassak? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne változtassak? Mi az ami segítene, hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, napi 8 órámat ott töltöm, mert sokakkal ellentétbebn én azt vallom, hogy igen is be kell járni. Mellett nem sok mindenre marad időm, általában annyira h elmegyek a fitnessterembe h feleszméljek, max korrepetálgatok, beszélgetek msnen, másra nem igen. Ha itthon vagyok nem a kollégiumban, minden időmet a családdal a szüleim munnkahelyén egy ált suliban töltöm és segítek.

Nagyon keveset járok el mert nem vagyok az a típus, és mellette időm sincs rá.


2009. márc. 29. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, gondolom az egyetemen vannak barátaid, vagy legalábbis haverjaid. Próbáld ki azt, hogy egyszer nem pénteken mész haza, hanem csütörtökön, péntekre meg megszerveztek egy kisebb összejövetelt, vagy ha már amúgy is tervbe van megkérdezed, nem csatlakozhatnál-e. 90%, hogy igent fognak mondani, mivel szeretnék megismerni azt az éned is. Az elején nagyon feszült leszel, azt gondolod majd nem akarod ezt az egészet, de mindez csak az első alkalom néhány percében lesz így, felfedezed a jó dolgokat is benne. Mivel azt írod, nincs sok időd nem hiszem, hogy barátnő után kellene nézned, mivel gondolom akkor Rá sem lenne túl sok időd. Pedig egy barátnő nagyon át tudja formálni az ember életét (legtöbbször pozitív értelemben), ezért kell kompromisszumot kötnöd és társat találni Magadnak. Egy barátnő mellett már nem leszel magányos, hiszen bármikor felhívhatod, meghallgatja a problémáid, segít, amiben csak tud.


Balázs

2009. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na jó belátom az én hibám, majdnem 20 vagyok. és lány...

ketten vagyunk lányok a csoportban...

Köszi a választ:)

2009. márc. 29. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is majdnem 20 vagyok, lány, másodéves. Bár nekem sok barátom van egyetemen, és nem is érzem magam magányosnak, mégse járok el szórakozni, inni a többiekkel, egyszerűen nincs rá igényem, nekem nem az a szórakozás és kikapcsolódás, hogy majdnem minden este részegre iszom magam és másnap mozdulni se bírok. Sőt, nekem ez egyáltalán nem szórakozás, de a barátaim már megértették és elfogadták. Akik távolabb állnak tőlem, azok szokták kérdezgetni, hogy hogy lehetséges ez, de én csak kinevetem őket :) Én még sokszor az óráim helyett is anyukámnál vagyok (szintén ált. suliban), és segítek neki, tanítgatom a diákjait :) Szóval nem kell ahhoz eljárnod mindenhová, ahová nem szeretnéd, máshogy is lehet barátokat találni, SŐT, nem hiszem, hogy a bulikban kötött barátságok olyan szépek, tartósak lesznek. Beszélgess velük órán, esetleg ha délután van egy kis időd, menj velük sétálni, bárhová, nem muszáj "behódolnod", ha te teljesen más típus vagy.
2009. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a neten. Aztán lehet összejön vmi jó barátság vagy kapcsolat.
2009. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Énis pontosan ilyen vagyok... magányosnak nem mondhatnám magam, a régi, általánosbólm fennmaradt barátságaimat igenis ápolom, ha máshogy nem, telefonon... Az is elég hzzá, hogy amíg nincs jobb, tartsátok a kapcsolatot.

Ha zavar az életviteled, javaslom, nézz utána, miért. Mi az, ami miatt nme tudod elviselni a magányt? nrem rosz az... Olcashatsz, tanulhatsz, ilyesmi... (Én mánikus rajzoló vagyok.:P) lehet, hogy csak az kéne, hogy eljárj egyszer-kétszer egy olyan igazi buliba, és máris sikítva menekülnél vissza a "magány"ba...

De lehet, hogy megtetszene mégis.

Harmadik variációs lehetőség, amit már írtak itt, h kaparj elő régebbi jó barátokat, elevenítsd fel a velük való kapcsolatot, vagy a jelenlegi o.társaiddal beszélgess el szünetekben, és aki normálisnak mutatkozik, azzal menjetek pl teaházba, az jó hangulatú, kellemes hely, és nem "bulizós". (Sirius, Zöld teknős barlangja, Vörös oroszlán, stb) lehet, h a teázóból egyenesen a Rioba megy, oda max akkor nem mész..Attól még lehet jó barátod! Ne zárd el magadtól őket pusztán azért, mert esténként számodra nem testző életet élnek!

2009. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos most már azért voltam párszor velük, de én ezt napi szinten nem bírom, mert nekem igényem van rá, hogy bejárjak az előadásra. Alapból egyetemen nincs gond, akkor tudok beszélgetni, sőt állítólag sokat beszélek, engem az az idő zavar, amikor itthon vagyok, vagy a koliban egyedül, de pl kedden folyamat tanulok vagy valahol máshol vagyok.

Már ért a stréberség vádja, de aztán letettek róla mert tudják, hogy ez nekem fáj...

köszönöm a válaszokat

2009. ápr. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!