Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én értem, h nem korlátozhatjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem, h nem korlátozhatjuk a másikat a kijárásban, meg stb. de engem megesz az ideg, ha a barátom kimegy valahova. Ezen h tudnék segiteni?

Figyelt kérdés
vizsgaidőszakom volt, ő meg elment vmi buliba a haverjaival.. nem hisztiztem neki, meg semmi, csak finoman megkérdeztem, h volt-e vmi gond, mondta, h nem. de nem tudok megnyugodni, vagyis megnyugszok, olyan alapon, h ugyse ő lesz a férjem..
2011. júl. 5. 00:06
 1/10 tetro ***** válasza:
sok bajod lesz még az életben...
2011. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
figy, csak kérdeztem..
2011. júl. 5. 00:13
 3/10 tetro ***** válasza:
én meg csak mondtam...
2011. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok, akkor használható válaszokat kérek, köszi...
2011. júl. 5. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem egyforma a gondolkodásotok ezen a téren, akkor elég nehéz lesz dűlőre jutni. az első barátom folyton nélkülem ment mindenhova, nem is tudtam bízni benne, mert folyton apróságok derültek ki, amik nem is úgy történtek, ahogy mesélte, szóval szerintem ha nincs 100%-os bizalom, akkor halálra van ítélve a kapcsolat. ha belülről jön, hogy nem tudod elhinni, amit mond, akkor sokáig ne legyél vele.
2011. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a " gond ", h minden másban egyezünk.. ő nem vmi kijárós, csak néha.. mik derültek ki az exedről?
2011. júl. 5. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:

nem annyira vág ide, de nagyjából ilyenek:


nem is eddig hanem addig volt valahol

nem is fiúk voltak csak, hanem jópár lány is a társaságban, akikkel bulizni ment

volt egy koncerten, és utána a telefonjában egy lányról találtam képeket, amiket idegességemben kitörtöltem, utána meg kiderült, hogy az egész incidens előtt lementette magának e-mailben is

létrehozott egy ál-iwiwprofilt a haverjával, és minden 'k' kinézetű csajt bejelöltek, meg írkáltak nekik, hogy lenne-e kedvük hármasban...

fent volt társkeresőn végig a kapcsolatunk alatt (pedig másfél évig jártunk)

egyértelműen nem rá volt szükségem, és neki sem rám csak időbe telt, amíg erre rájöttem (bár egy év elteltével még mindig írogat olyanokat, hogy most már teljesen más lenne minden, meg hogy sokan mondják neki, hogy nem vette észre a szeme előtt a gyöngyöt blabla -.-)


te miért gondolod, hogy nem ő lesz a férjed?

2011. júl. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól látod, tényleg nem kéne ebbe beleszólnod, mindenkinek joga van egy kis szabadidőhöz és kikapcsolódáshoz. Inkább az nyugtasson meg, hogyha nem téged szeretne, akkor biztosan nem lenne veled, hiszen valószínűleg nem mazochista. Tudom, hogy ez hihetetlen, de a legtöbb pasi szerintem nem csalja meg a barátnőjét, inkább otthagyja, ha már nem érzi a dolgot, mert a megcsalás csak macera, szóval erre kicsi az esély, főleg, ha még mondja is, hogy nincs semmi gond.

A gond a te fejedben van (bocs a megfogalmazásért) és önbizalomhiánynak hívják... Már mi a francért akarna bárki mást, amikor ott vagy neki te???? A saját és az ő életét is megkeseríted a féltékenykedéssel, sőt hosszabb távon akár a kapcsolatot is tönkreteheti, nem csak az, ha szólsz, elég ha érzi rajtad a feszültséget, vagy látja, hogy boldogtalan vagy, aminek nem tudja az okát (mert nincs is oka). De főleg mert a saját életedet keseríted meg azért kéne ezeket a dolgokat helyretenned. Ha egy pasi veled van, akkor az azért van, mert veled akar lenni nem pedig egy másik lánnyal. Innentől kezdve felesleges azon problémázni mi van, ha elmegy valahova, mert úgysincs semmi. És amúgy a tiltott gyümölcs mindig édesebb, tehát az a legjobb, ha pont annyi teret engedsz neki, amennyire szüksége van.

Amúgy saját tapasztalat, hogyha azt látja rajtad, hogy te nagyon is jól elfoglalod magad, amikor ő nincs veled, netán te is elmész valamerre a barátnőiddel, akkor egyre többet szeretne a közeledben lenni. Hiszen ha programjaid vannak, és nem lehet mindig, akkor úgy sokkal vonzóbbnak tűnik az a pár óra amit veled tölthet (még akkor is, ha amúgy ugyanannyi időt töltötök együtt).

2011. júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
áá, értem, nőo praktika :) mellesleg, azért se hiszem, h megtenné, mert az ő társaságában ez nagyon elitélendő dolog.. tehát nem lesz ő egy isten attól, h fűvel-fával megcsal.. mármint az ő szemukben.. igen, tudom h önbizalomhianyom van, de ezt köszönhetem az exemnek, többek között :S amugy az exemmel meg volt beszélve, h nem megyunk egymás nélkül sehova, aztan mégis flörtölgetett másokkal, szal sztem nem ez a mérce.. csak azért mégse mindegy :S
2011. júl. 5. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát megnyugodhatsz, nem fog megcsalni nincs is mitől félned. Az önbizalomhiányodért pedig magadat okold, ne az exed, mert most nem az exeddel vagy. Saját magadon csak te tudsz segíteni...
2011. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!