Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ááh szétvet az ideg! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

ááh szétvet az ideg! Nagyon összezavarodtam. Vajon bízhatok benne?

Figyelt kérdés
szal a történet lényege, tegnap rámírt az ex h összejárnak a párommal, mikor ő nincs velem, leirt pár eseményt is, h mikor, volt h kamu volt mert pl irta h csütörtök este is vele voltam ami kizárt mrt az egész hetet együtt töltöttük, de mégis.. bennem van a félsz is, plusz ma ugy volt h talizunk párommal és most kaptam egy smst h ma kanbulizok drága:P ennyit.. és rögtön arra gondoltam h mi van ha mégis igazat mondott a csaj és ma vee találkozik..és azért mondta le velem a talit oly hírtelen...nem tudom kinek higyjek... párom at mondta nincs köztük semmi, meg már 3 éve szakítottak... de tudom h mikor az előző bnőjével összejöttek akkor még ezzel a lánnyal is volt egyszer... tudom gyerekes, de arra gondoltam h kifigyelem őt, éjfél után indulnak... jó ötlet? ti mit gondoltok.. bocs ha kicsit értelmetlen volt de ideges vagyok nagyon.. am én 22/l ő26
2010. máj. 15. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább figyeld ki akkor, amikor nem ilyen későn indul el.

lánynak egyedül nem tanácsos a sötétben mászkálni. vagy ne egyedül menjél.

2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot... de 2 ember feltünőbb, mint 1
2010. máj. 15. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
én a helyedbe elkuldeném az egyik jó haverom..meg vmi bnom, h figyeljék ki ok..mert ha lebukás veszély van, azaz,h meglátna, akk a haverok még mindig mondhatják azt, h errefelé buliznak ok is.. de mit mondanál ha lebuknál? és raadásul lehet,h az egész nem is igaz csak az a r...c szerelmes még a srácodba.. és be akar kavarni...szal csak óvatosan, de figyeltesd le.. a helyedbe én is tiszta idegbe lennék.. 16/L
2010. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!