Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÉTVET AZ IDEG! Most mi legyen? Hogy mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv. (ha valakinek ismerős lenne egyszer törölték a kérdésem)

Nos az lenne : minap nézegettem a párom telefonját, képek videók zenék stb... én hülye mondom megnézem már az sms-eit ( nem kell fikázni hogy mitképzelek bla-bla) gondolam őszinte hozzám ééss amit láttam maga a pokol.. valami srác egy halom sms-t küld neki (ugyanot dolgozik) hogy munka után találkozunk meg örülök hogy jobban megismerhettelek ééss amin eldurrant az agyam: bla-bla nagyon jó volt az este bla-bla sms töbi része. Legközelebb pénteken találkozunk és nagyon mérges vagyok rá hogy nem beszélt nekem erről! nem tudom hogy közöljem vele a problémámat de legszívesebben leodrítanám a gec*be. Azt is hozzá tenném hogy ő nagyon féltékeny típus ha én ilyet csinálnék az ég a földel egybeszakadna..


2011. jan. 5. 16:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ui: bocsánat ha hosszúra sikeredett ha elolvasod megköszönöm
2011. jan. 5. 16:18
 2/20 anonim ***** válasza:
Jééééé, ilyen barátnőm volt:) a telefonomban turkált és féltékenykedet, én sose néztem a telefonját meg:) és hoppá kiderült hogy másik pasival kavar:) Meg véletlen félre küldte az smst ami nekem jött meg és kérdeztem tőle mi van! Másik pasinak akarta küldeni, de nekem jött meg:) Hidd el eza szitu ami nálad van az nem gyenge:) ott már megtörténhettek a dolgok simán.
2011. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne ordíts vele, üljetek le és beszéljétek meg, mint civilizált európai emberek.
2011. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom is nagyon féltékeny típus és sajnos rám is ragadt belőle... Én egyszerűen megkérdezném arról ki az aki fontos neki, barátok családtagok stb... aztán ha megemlíti a srácot mondd neki hogy nem szeretnéd elveszíteni, és nem esik jól hogy ennyire közel került hozzád. Ha nem említi meg akkor titkol valamit, és szerintem jogosan kérhetnéd meg hogy mutassa meg az smseit, ha te is megmutatod (ha nincs mit rejtegetni megmutatja)

sok siker:)

remélem nem lesz baj

2011. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ismerős:S nekem ugyan ez volt kb, csak én csaj vagyok és a barátom írt iylet egy csajnak...,akkoriban nagyon sok veszekdésünk volt, és mérges votlam és én is elolvastma z sms-eket a tleójában,aztán nem kellett neki a csaj leszarta.mert engem szeretett/szeret.a léyneg h nem tudta meg eddig sé nem is fogja...sztem vhogy szedd ki belőle...vmilyen csellel, és próbáld úgy cisnálni, mitha akkor akadál ki, nemjó ha elmondod h megnézted a telefon üzijeit,mert az azt jelenti h eddig sem bíztál benne. ha kell vmi segítség, akk írj :D
2011. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
leülsz vele szépen megbeszélni??? én nem tudtam, pedig próbáltam. Jobban hazudott, bocsi de olyankor egy nő biztos hazudik mikor lássa rajta hogy higadt, nyugodt:) és beetetti.
2011. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2. 16.22 es vok, jah és az én barátom is angyon féltékeny, és ha én csitam volna ilyneket letépi a fejem ...
2011. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
igaz, hazudni fog...ne h azt hidd már h könnyű dolgod van szitu. tovább fog hazudni, am meg enm érzed rajta h vmi nem oké?sztem meg járj utána h mikro elsz a kövi tali vagy menj el a munka helyére ha vége és vidd el vacsizni, avgy vmi és ha nem ér rá úgy is megmondja és te kérdőre vonhatod,menj el elé sztem :D vagy a kövi tali előtt vagy csak úgy rajta ütés szerűen.
2011. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elsőnek indíts azzal, hogy nem ordítasz. Minek? Úgysem változik semmi. Ordítással még soha senkit sem lehetett visszaszerezni. Az, hogy esetleg rettegésből veled marad, kétlem, hogy szerelemnek nevezhető.


Szépen leülsz, megbeszéled. Ha úgy látod, hogy nincs mit megbeszélni, akkor közlöd vele, hogy nem megy, és szakítotok. Nem kell ordítani, fenyegetőzni, akármi. Ha kérdőre von, akkor meghúzod a vállad, megnézted, már mindegy. És utána szépen véget vetsz a kapcsolatnak, ahogy egy Férfi tenné (igen, nagybetűvel). Nőt nem ütünk meg, nem ordítunk vele, és nem zsaroljuk. Fölösleges. Légy férfi, és szépen csendben szakíts vele. Jobban jársz, hidd el. Ha most meg is egyeztek, vagy megzsarolod, hogy ha még egyszer ez lesz, elhagyod, akkor lesz egy kevés nyugodalmad. Aztán ugyanez lesz később megint, hidd el.

2011. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

uhh köszönöm a válaszokat!

nagyon nehéz kihozni a sodromból engem is de az bosszant hogy én még azt is elmondom neki ha 1 csaj megnéz a buszon :( állítolag együtt is ebédeltek egyszer!

2011. jan. 5. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!